Hlavní obsah

Jak nenaletět při výběru seznamky

Foto: Adobe Stock

Seznamování na internetu dává hledání partnera nový rozměr

Chcete se seznámit, ale nevíte, na jakou seznamku se máte zaregistrovat? Poradíme vám, jak si vybrat tu nejvhodnější pro vás a na co si dát při jejím výběru pozor.

Článek

Seznamování na internetu je v současné době zcela běžná záležitos. Na seznamky se registrují denně tisíce uživatelů, kteří někoho/něco hledají – vztah, flirt, sex, nové kamarády atd. Základem úspěšného seznamování je tedy vybrat si nejvhodnější a zároveň nejlepší seznamku pro vás.

Pozor na neférové seznamky!

Na mnoha seznamkách působících v České republice se můžete setkat s nekalými praktikami. V čem jejich podvodné jednání spočívá? Především v automatických obnovách členství a složitosti zrušení profilu.

Pod záminkou lákavé nabídky si na těchto neférových seznamkách vytvoříte profil, získáte zkušební členství zdarma nebo si aktivujete měsíční členství za symbolický poplatek a pak se nestačíte divit, když vám začnou mizet z bankovního účtu tisícové částky. I taková je bohužel realita při on-line seznamování. Výběr seznamky tedy nepodceňujte.

Před registrací na seznamku se podívejte také na kontaktní údaje. Pokud se jedná o seznamku se sídlem v zahraničí, do registrace se raději vůbec nepouštějte. Některé zahraniční seznamky uživatelům smazání profilu pěkně ztěžují. Často musíte doručit písemnou výpověď na sídlo společnosti do zahraničí. Pokud to nestihnete včas, automaticky vám prodlouží VIP členství na další období a váš účet bude zase o pár tisícovek chudší. Myslete také na to, jak zrušíte profil, když neumíte cizí jazyk a nemáte k dispozici žádný kontakt.

Registrujte se pouze na takovou seznamku, kde si můžete členství zrušit sami bez pomoci administrátorů a kde automaticky neprodlužují prémiové/VIP členství.

Foto: Adobe Stock

Každý třetí pár střední vrstvy se seznámí na internetu. Nepromarněte svoji příležitost. Seznamte se!

Jak tedy vybrat správnou seznamku?

Dejte na zkušenosti známých a přátel. Taková reference je vždy nejlepší. Pokud nemáte v okolí nikoho, kdo se seznamuje nebo se už seznámil přes internet, využijte recenzí seznamek z profesionálních srovnávačů. Získáte tak snadno odpovědi na to, zda se za seznamování na vámi vybrané seznamce platí, kolik stojí členství, co vše je zapotřebí k registraci udělat, zda automaticky obnovují členství či jak složité je smazání profilu. Webové stránky určené pro srovnání seznamek vám výběr seznamky značně usnadní.

Při výběru seznamky zohledněte také to, zda je vámi zvolená seznamka zdarma nebo zda se na ní za seznamování platí, zda nabízí administrátorskou (e-mailovou nebo telefonickou podporu v českém jazyce) nebo to, jaké uživatele daná seznamka sdružuje. Na internetu najdete celou řadu seznamek určených jen pro flirt a sex, nebo naopak pro vážné seznámení. V potaz berte i věk registrovaných uživatelů a pohlaví uživatelů, na které seznamka cílí. Správným výběrem se vaše šance na úspěšné seznámení zvyšují.

Foto: Adobe Stock

Seznamování na internetu je nejrychlejší a nejjednodušší způsob, jak si najít životního partnera!

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek