Hlavní obsah

Jak se nalíčit na večírek? Originální nápady si vyzkoušela čtenářka Zuzka!

Foto: Martin Římánek

Nevíte, jak se nalíčit na večírek? Ukážeme vám dvě možnosti!

9. 12. 2014

Sezona večírků je tu, ale jen málokterá žena si ví rady s tím, jak na zajímavý a slušivý party make-up. Čtenářka Zuzka na tom byla stejně, dokud jsme si ji nevzali do parády. Ukážeme i vám, jak na to!

Článek

„Já se nelíčím vůbec a s nějakým výrazným nebo složitějším party make-upem bych si nevěděla rady ani trochu,“ tohle vypadlo ze sympatické Zuzky, maminky dvouletých dvojčátek, která za námi i s maminkou přijela z Chomutova. A není sama! Mnoho žen se svým líčením končí u řasenky a tvářenky. Na každodenní nošení proč ne, ale večírek, to je trochu jiná! Představíme vám dva různé party make-upy, kterými ostatním vyrazíte dech! Abyste to zvládly bez problému, ukážeme vám je krok za krokem.

Jak se vyvarovat největších chyb v líčení, poradíme také! Mrkněte do našeho článku Ukázkově příšerný make-up: Jak se rozhodně nelíčit?. Skvělé rady máme pro ženy, které si nevědí rady s obočím. Najdete je v článku Takhle ne! Víte, jak by mělo vypadat upravené obočí?.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.