Hlavní obsah

Ploché bříško díky elektřině

Foto: samphoto.cz/jiunlimited

Mít ploché bříško vyžaduje úsilí

Hubnutí je dřina a málo co je při něm zadarmo. Ale existuje pár věcí, které vám mohou hubnutí trochu urychlit a usnadnit, což je přesně případ přístroje NewLife. Ten se zaměřuje hlavně na oblast vůči hubnutí asi nejodolnější - vaše bříško.

Článek

Hned na úvod: Nečekejte zázraky, pokud nebudete dodržovat zdravý jídelníček a nebudete se hýbat, zhubnete jenom velmi těžko. Chtěli bychom vám však představit metodu, která přináší výsledky. A ty jsou vidět, což vás může ve vašem hubnoucím úsilí hodně povzbudit.

NewLife - pomocník hubnutí Ošetření přístrojem NewLife vám provedou v některém z center plastické chirurgie, případně ve střediscích, kde se třeba provádějí masáže. Princip fungování je takový, že přístroj vysílá do svalu elektrické impulzy. Vy cvičíte, i když ležíte, a nezapotíte se.

Jak to probíhá Vaše první návštěva v salonu by měla být věnována pohovoru s lékařem. Ten vám vysvětlí princip celého přístroje, přeměří si vás a zjistí, jaký jste typ, můžete být buď typ hruška, nebo jablko (podle toho, kde se vám tuk usazuje). Při další seanci už dojde rovnou ke „cvičení". Před tím se musíte svléknout do spodního prádla, vhodné je i sundat si podprsenku, protože její ramínka mohou elektrodám trochu vadit. Sestřička na vaše tělo posléze připevní lepicí čtverečky a na ty pak připne elektrody. Ty se rozmísťují podle toho, kde chcete posilovat, nejčastěji na záda a břicho. Poté se uvelebíte na lůžku a procedura může začít. Do elektrod se pouští proud, nejprve s malou intenzitou, a vy sama si řeknete, co je vám ještě příjemné a co jste ochotna unést. Po chvíli si však na tuto intenzitu zvyknete a je možné ji zvýšit. Nedá se říct, že byste měla při cvičení nějaký pocit námahy, je to, jako když dostanete malou ránu do břicha, svaly se smrští a poté zase uvolní. A tak to jde stále dokolečka 45 minut až hodinu - podle toho, co vám lékař naordinoval.

Foto: beneficium.cz

Bez cvičení hubnout nelze

Výsledky? Cvičení se většinou absolvuje 10x až 12x a cena není z nejmenších - pohybuje se kolem 10 000 korun. Tomu by měly odpovídat také výsledky a ty jsou skutečně dobře viditelné. Nečekejte, že pouhým cvičením přijdete o nastřádaný tuk, ale na svalech je změna skutečně patrná. Asi nejlépe je to vidět na horním bříšku - to se krásně napřímí a zeštíhlí. Vaše postava z profilu se vám tak bude jistě velmi líbit! Jenomže ať jsou výsledky sebesenzačnější, bylo by chybou si myslet, že nám vydrží do konce života. Takže pak nezbývá skutečně nic jiného než obléknout tepláky a vzhůru do fitness centra!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek