Hlavní obsah

Jarní očista s dietou KetoMix

Foto: KetoMix

Foto: KetoMix

Nedaří se vám hubnout? Máte špatnou pleť a vlasy, lámou se vám nehty? Cítíte se bez energie a chuti do života? Za vším mohou být jedovaté toxiny, které máte uloženy ve vašem těle.

Článek

Po dlouhé zimě se často cítíte vyčerpaní a bez energie. Vinu můžete přisoudit nedostatku světla, střídavému počasí nebo škodlivým látkám, které se v těle přes zimu nahromadily. Jaro je symbolem života, nových začátků a změn. Je ideálním obdobím, kdy své tělo detoxikovat a u toho třeba také shodit nějaké to kilo.

Proč své tělo detoxikovat

Úleva přetíženého organismu – to je hlavní důvod, proč byste se měli do detoxikace pustit. Detoxikace souvisí především se změnou životosprávy – obzvláště pak změnou stravy. Neznamená to však hladovění. Každý člověk je individuální a každému vyhovuje něco jiného. Na druhou stranu, správná detoxikace má stejná pravidla pro každého.

Foto: KetoMix

KetoMix nízkosacharidový chlébFoto: KetoMix

Pravidla správného detoxu

• Dodržujte pitný režim.

• Odlehčete jídelníček a dejte odpočinout svému trávení.

• Vyhněte se pití alkoholu a kávy.

• Dodržujte spánkovou hygienu – neponocujte.

• Zvyšte příjem vitaminů.

Foto: KetoMix

KetoMix nízkosacharidový chlébFoto: KetoMix

Žádné hladovění, jen správně zvolené stravování

Pokud nevíte, jak s detoxem začít, vyzkoušejte tablety KetoMix Detox – čistě přírodní přípravek, který obsahuje výtažky z ostropestřce: účinné látky silymarin a cholin. Pravidelná konzumace těchto detoxikačních kapslí přispívá k udržení normální činnosti jater a k normálnímu metabolismu tuků. Vaše tělo pročistí a znovu nastartují váš metabolismu. Možná byste společně s pročištěním organismu chtěli také zhubnout. Zapomeňte ale na drastické diety a dramatické hladovky, které vašemu zdraví spíše ublíží. Hledejte smysluplnou formu stravování, po které zhubnete, budete se cítit lehce a zdravě a vašemu tělu nebude nic chybět.

Česká proteinová dieta KetoMix, jejíž princip je velmi jednoduchý, vám s tím hravě pomůže. S proteinovými jídly, která dorazí až k vám domů, ze svého jídelníčku vyřadíte sacharidy. Tělo tak místo nich začne zcela automaticky využívat ketony – látky, které si vyrobí z vlastních tukových zásob. Nemusíte se tedy bát ztráty energie. Tělo si ji bude vytvářet jinak a vy budete pohodlně a rychle hubnout a zároveň odbourávat toxiny, které má uloženy v tukových buňkách. Kromě hubnutí tak tělo i dokonale vyčistíte.

Foto: KetoMix

KetoMix nízkosacharidové houstičkyFoto: KetoMix

KetoMix dieta vám poskytne vše, co pro hubnutí potřebujete. KetoMix dieta vám poskytne jídla na celou dobu hubnutí a poskytne vám zdarma i výživové poradkyně. Potraviny, které obdržíte, obsahují vitaminy, minerální látky i vlákninu, jsou bez přidaných glutamátů a chemických přísad. Vybírat budete z široké nabídky jídel. Zajímá vás víc? Podívejte se na www.ketomix.cz, kde najdete všechny potřebné rady i informace.

Reklama