Hlavní obsah

Klinicky ověřeno pro růst nových vlasů

Provexin

Alopecie neboli plešatění či zvýšené vypadávání vlasů je nejčastější příčinou ztráty vlasů jak u mužů, tak u žen. 95 procent alopecií patří do skupiny androgenní alopecie. Ta je dědičná a je způsobena zvýšenou citlivostí vlasových folikulů na hlavě na mužský pohlavní hormon.

Článek

Příčinou plešatění je kombinace genů, hormonů a věku. Většina mužů je zasažena touto formou vypadávání vlasů. V jakém věku a jak rychle vlasy vypadají, se u jedinců liší. Vlasy rostou z vlasových folikulů, což jsou malé, pytlovitě tvarované dutiny v kůži. Při androgenní alopecii se cyklus růstu vlasů zastaví v klidové fázi a nedostane se lehce zpět do růstové fáze.

Prokazatelné účinky proti dědičnému vypadávání vlasů

Novinka Provexin® A100HF je patentovaný přípravek pro opětovný růst vlasů, který byl vyvinut ve Švédsku, kde je také vyráběn. Provexin byl předmětem několika klinických studií. Jejich výsledky jasně potvrzují účinky přípravku, říká profesor Jonas Müntzing. V Sahlgrenské fakultní nemocnici v Göteborgu si všimli, že přibližně třetina účastníků studie měla dvakrát více vlasů, přičemž asi polovina zaznamenala 50% nárůst vlasů. To znamená, že u více než 80 % účastníků byl vidět požadovaný účinek, a to již v průběhu studie. Přibližně 60 % zúčastněných zaznamenalo zvýšený růst vlasů již během prvních 3 měsíců. Pokud chcete dosáhnout trvalých výsledků, je důležité používat Provexin dlouhodobě.

Provexin

Provexin®A100HF je zdravotnický prostředek, který má prokazatelné účinky na vypadávání vlasů. Jeho používáním můžete snížit vypadávání vlasů způsobené androgenní alopecií. Provexin odstraňuje povlaky a rozpustí nečistoty, které ucpávají vlasové folikuly. Usnadňuje tak živinám, aby se dostaly k vlasovým folikulům a zlepšily podmínky pro růst vlasů.

Provexin® A100HF působí lokálně tam, kde chcete podpořit růst vlasů. Snadno se aplikuje a dobře proniká do pokožky hlavy. Provexin® A100HF má klinicky prokázaný účinek na růst vlasů a nemá hlášeny žádné vedlejší účinky. Pro dosažení nejlepšího účinku by měl být gel aplikován na postiženou oblast dvakrát denně.

Provexin

Jednejte co nejdříve

Vlasy jsou velmi důležitou součástí vašeho vzhledu; jejich řídnutí, nadměrné vypadávání nebo plešatění je proto velkým problémem těch, kterých se to týká. Provexin® A100HF může v tomto směru pomoci pozitivně změnit život. Provexin® A100HF je třeba používat alespoň 6 měsíců. Za tuto dobu je většinou možné vidět výsledky. Po 9 měsících používání je možno dělat závěry o působení přípravku. Účinky přípravku Provexin® A100HF jsou vědecky prokázané. První vlasy rostou nejčastěji ve formě tzv. chmýří a jsou podobné prvním dětským vlasům. Tyto vlasy nakonec vypadají a poté začnou růst již vlasy stejné barvy a kvality, jako jste měl/a předtím. Více na provexin.cz

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek