Hlavní obsah

Jak podle mužů vypadá dobrý sex?

Foto: isifa

Ode dneška už poznáte, jestli se mu to s vámi líbíFoto: isifa

Muži a milování. Jak podle nich vypadá nezapomenutelný zážitek? Mnozí podléhají mylnému dojmu, že druzí se v ložnici mají lépe! Patří ten váš mezi ně? Čím charakterizuje super sex?

Článek

Každý vidí svůj milostný ideál v jiných barvách. Pro někoho znamená skvělý sex celonoční rejdění zakončené deseti orgasmy, druhý je spokojen s rychlovkou. Všeobecně se ale dá tvrdit, že „průměrné“ není „dost dobré“, proto zvlášť pánové zpravidla chtějí v posteli víc.

„Mnoho mužů si myslí, že jejich sexuálnímu životu něco chybí, že ostatní lidé mají divočejší sex, nebo si ho užívají častěji,“ nechává se slyšet newyorská psycholožka a sexuoložka Joy Davidson pro server WebMD. Naštěstí jejich sexuální potřeby prochází změnami, takže co považují za dobré ve dvaceti, nemusí vyžadovat o deset let později. Proto se jejich náhled na skvělý pohlavní styk dá aspoň trochu paušalizovat.

5 nejčastějších znaků, jimiž muži definují dobrý sex

1. Zapálení pro věc je základ

Doktorka Tammy Nelson z amerického Connecticutu uvádí, že častou potřebou mužů je touha potěšit ženu, vidět ji, jak se svíjí ve slastném opojení, sdílet s ní radost z orgasmu či toho, jak si sex užívá. Její chování je výsledkem mužské snahy, na kterou jsou pánové pyšní. Takže to prostě divoce rozbalte (aspoň jednou za čas), ať z toho máte užitek oba.

Mára: „Nechci toho moc, jsem normální chlap, takže za super sex považuju stav, kdy jsem přitahován ženou a já zase přitahuji ji. Taky když jsme si schopni nějakým způsobem sdělit, co se nám líbí a prostě si vyhovět. Vždyť říkám, že nejsem náročný.“

Foto: isifa

Dodejte partnerům sebevědomí, chtějí slyšet i cítit, že „to" dělají správněFoto: isifa

2. Dodání sebevědomí muži potřebují

Muži považují za skvělé, když sténáte, tiše šeptáte a poukazujete na to, že je milenec na správné cestě. Vyjádřete potěšení z milování, posílíte jeho ego, které možná utrpělo újmu vinou náročných požadavků jeho šéfa.

Hulk: „Sex odstraňuje stres, takže muž právem považuje styk za to nejdůležitější, co se se ženou dá podnikat. Čím častěji s ním ona spí, tím déle s ní muž zůstává.“

3. Sexuální rozmanitost potěší

„Všechny vztahy dosáhnou určité úrovně známosti v důsledku vytvoření rodinného krbu. V zájmu zachování vášně potřebuje milování nové zvraty,“ radí Tammy Nelson. Jak se vrhnout do víru dobrodružství?

Lukáš: „Nemusíte se před námi svíjet v podvazcích, ani dvě hodiny provádět orální sex, i když je to moc fajn. Někdy stačí málo: být spontánní, nenechat se hodiny ukecávat k sexu a sama udělat věci jinak. To je pro většinu mužů životabudič neboli výzva slibující super zážitek.“

4. Aktivita růže přináší

I když hamburský profesor Peter Wippermann, badatel vývoje trendů, zastává názor, že dosud tělesnou lásku mezi partnery odmítaly především ženy, ale v budoucnu by se měl tento nepoměr obrátit z důvodu mnoha pánských sexuálních dysfunkcí, současnost je taková, že pro ženy není sex prioritou. Což někdy dávají okatě najevo. Nikdo ale v posteli nechce leklou rybu.

Foto: isifa

Muži mají rádi aktivní ženu, ne leklou rybuFoto: isifa

Ondra: „Nedávno jsem četl, že průměrná frekvence sexu je u dlouhodobých vztahů zhruba jednou za 10 dní. Jó, kdybych tohle měl doma, a ještě by ta moje nekontrolovala svůj zlomený nehet, byl bych šťastný. Dokonalost ale vypadá tak, že odpadne zdlouhavá předehra, žena vám udělá všechno, o čem ví, že to milujete, načež si to před vámi i udělá sama. Emancipace je hrozně rajcovní.“

5. Soustředěnost na věc chlapi ocení

Muži nejsou schopní vykonávat více činností současně. Při sexu se proto nemá zaměstnávat jejich mysl nadbytečnostmi od mluvení po rozebírání technických postupů „jak na orgasmus“.

David: „Když si dva chtějí zasouložit, tak by to taky měli udělat a nedávat dohromady činnosti, které k sobě vůbec nepatří. Já chápu, že si ženy chtějí pořád o něčem povídat, ale na to snad mají kamarádky, ne? Tlachání odvádí naši pozornost. Pak odvádíme špatný výkon, čímž se dobrý sex stává strašným. Z toho máme depresi. Z deprese vzniká nevěra. Z nevěry rozvod. A to jen proto, že dámy si neumí užít sex s čistou hlavou.“

Tak to vidíte, dámy, budiž vám poučením, že se nikdy nemá nepodceňovat komunikace jakožto způsob zjištění mužových potřeb.

A co vy, poznáte na svém partnerovi, že se mu to s vámi líbilo?

Reklama