Hlavní obsah

Rybí kolagen – podpora pro vaši přirozenou krásu

Foto: cz.123rf.com

Foto: cz.123rf.com

Kolagen je jednou z hlavních bílkovin, která se nachází téměř ve všech částech našeho těla. Jeho produkce je naprosto přirozená, nicméně každým rokem se tvorba zpomaluje. A to dokonce již od 30. roku života. To se mimo jiné může nepříznivě projevit také na stavu naší pleti, vlasů a nehtů.

Článek

S tím si však umí hravě poradit doplňky stravy s obsahem rybího kolagenu. Rybí neboli mořský kolagen se získává ze šupin a kůže ryb, které žijí v chladnějších vodách. Jedná se o kolagen typu I, jež se vyskytuje v kůži, vlasech, šlachách, svalech a kostech. V organismu je 90 % veškerého kolagenu tvořeno právě tímto typem. Molekuly takového kolagenu jsou tvořeny krátkými řetězci a jsou velmi malé, proto se i dobře vstřebávají a tělo je dokáže lépe využít.

Foto: cz.123rf.com

KolagenFoto: cz.123rf.com

S rybím kolagenem se můžeme nejčastěji setkat ve formě hydrolyzované (kolagenní peptidy). Nejde o nic jiného, než o neštěpení kolagenu hydrolýzou. Peptidy jsou pak pro tělo ještě lépe využitelné a jejich absorpce je jednodušší. Díky tomu poskytují výraznější výsledný efekt.

Toužíte dopřát vaší pleti něco blahodárného?

Rybí kolagen je totiž přínosem pro pokožku celého těla i tváře. Podporuje hydrataci, pružnost a mladistvý vzhled. Napomáhá vyhlazovat jemné vrásky a zabraňuje vzniku těch nových. Příznivý vliv má na růst a regeneraci vlasů, nehtům zase dodává pevnost a zabraňuje jejich lámavosti. Celulitida, strie a drobné jizvičky po nedokonalostech – i to jsou věci, které trápí prakticky všechny ženy, a i v tomto případě může být rybí kolagen prospěšný. Zlepšuje pevnost pojivové tkáně, urychluje proces hojení a viditelnost již vzniklých jizev. Zároveň je užívání rybího kolagenu vhodné jako prevence proti všem zmíněným neduhům.

Foto: Doplň Vitamíny

Golden Nature rybí kolagenFoto: Doplň Vitamíny

V sortimentu od značky Golden Nature naleznete kvalitní hydrolyzovaný rybí kolagen ve formě kapslí pro snadné a pohodlné užívání v balení po 100 kapslích. Každá obsahuje 400 mg rybího kolagenu s přidaným vitaminem C. K dispozici je také ve výhodném balení 2 + 1 zdarma. Dále je možné vybrat rybí kolagen v podobě prášku o objemu 250 g pro dávkování dle vlastní potřeby. Nabízen je v příchutích borůvka jablko, díky kterým je užívání rybího kolagenu daleko příjemnější. K dostání taktéž v balíčku 2 + 1 zdarma. Pokud toužíte vyzkoušet obě příchutě, můžete si pořídit akční balení obsahující od každé chutě po jednom kuse za atraktivnější cenu.

Reklama

Související témata: