Hlavní obsah

Testovací balíček FeelEco umožní zákazníkům vyzkoušet si kvalitu produktů za výhodnou cenu

Foto: Feeleco.cz

Foto: Feeleco.cz

Česká značka FeelEco nabízí v rámci své podzimní kampaně limitované balení produktů v Testovacím balíčku se čtyřmi čistícími produkty. FeelEco tak chce za výhodnou cenu umožnit zákazníkům vyzkoušet si jejich účinnost a zároveň šetrnost.

Článek

Testovací balíček obsahuje 4 nejprodávanější produkty značky FeelEco – prací gel Color; prostředek na nádobí, ovoce a zeleninu; čistič koupelen; odstraňovač skvrn MAX. Nejedná se ale o malé testovací vzorky produktů, jak je u těchto typů testovacích balení obvyklé, ale o 450 ml a 500 ml balení produktů, které zákazníkům umožní si je vyzkoušet vícekrát a přesvědčit se tak o jejich účinnosti a šetrnosti ke zdraví a přírodě. V každém balení Testovacího balíčku je unikátní slevový kupón na další nákup na e-shopu FeelEco.com. Doporučená cena FeelEco Testovacího balíčku je 199 Kč.

Foto: feeleco.cz

Testovací balíček FeelEco v rámci podzimní kampaně Umění výjimečnostiFoto: feeleco.cz

Za přírodními produkty FeelEco stojí silný osobní příběh!

U zrodu značky FeelEco stál milující otec, který chtěl to nejlepší pro svoji dceru s citlivou pokožkou, takže jí klasické produkty nevyhovovaly. Hledal ty, které by byly šetrné ke zdraví a přírodě, současně účinné a zároveň finančně dostupné. Protože takové přípravky nenašel, rozhodl se je vyrobit. Nejen pro svou dceru, ale pro kohokoliv. Zadání bylo vyrobit nejlepší produkt na trhu.

Dnes značka FeelEco dokazuje, že je to možné – nabízí výjimečné produkty na přírodní bázi, s vysokou účinností, dermatologicky testované, snadno biologicky rozložitelné, bez zdraví škodlivých konzervantů a parfémů, vyvinuté i vyrobené bez testů na zvířatech a v plně recyklovatelných obalech.

Za výjimečnou kvalitou přírodních produktů FeelEco stojí silný osobní příběhVideo: Feeleco.cz

„Naše společnost vyvíjí a vyrábí přírodní produkty, jejichž šetrnost ke zdraví a přírodě a současně výjimečné složení a kvalita jsou zárukou účinnosti a jistým příslibem pro budoucí generace. V tom vidíme naše umění výjimečnosti,“ vysvětluje Ivan Baťka, majitel společnosti Fosfa a zakladatel značky FeelEco.

Rozhovory s Ing. Ivanem Baťkou nejen o značce FeelEco si můžete poslechnout v podcastech zde:

FeelEco – Umění výjimečnosti

FeelEco nabízí účinné přírodní produkty pro praní prádla, úklid domácnosti, mytí nádobí, péči o tělo, hypoalergenní kosmetiku pro děti a kojence i produkty na praní. Produkty řady Baby jsou vhodné pro děti od prvního dne života, neobsahují parfémy, konzervanty ani alergeny, a jsou proto šetrné i ke zdraví alergiků a osob s citlivou pokožkou. FeelEco produkty neobsahují nebezpečné konzervanty MIT, jsou biologicky odbouratelné, nejsou testované na zvířatech a jsou vhodné pro čističky odpadních vod. Kvalitu FeelEco produktů garantuje prestižní certifikace EU Ecolabel, kterou značka získala jako první v ČR již v letech 2010-2013. FeelEco opakovaně uspělo v anketě Volba spotřebitelů. V roce 2020 zákazníci, v kategorii Ekologická drogerie, zvolili vítězem FeelEco odstraňovač skvrn Baby a v roce 2022 FeelEco prostředky na ruční mytí nádobí.

Foto: feeleco.cz

FeelEco produkty obsažené v Testovacím balíčku za doporučenou cenu 199 KčFoto: feeleco.cz

Produkty značky FeelEco koupíte na e-shopu feeleco.com, v prodejnách dm drogerie, ROSSMANN, Sklizeno, Datart a na e-shopech Rohlik, Kosik, Drmax, Pilulka a Lekarna.

Reklama

Související témata: