Hlavní obsah

Krásná postava a zdraví jako dárek? Jde to

Foto: BB Health clinic Brno

Vyhrajte boj s celulitidou jednou provždy pomocí terapie na přístrojích budoucnosti

Darujte sen! Ploché a pevné bříško, krásné a hladké nohy, nebo kompletní změna stravovacích návyků – to všechno jsou sny, které vám pomohou splnit na rodinné klinice BBHC z Brna, která je nejlépe vybavenou neinvazivní klinikou v Evropě.

Článek

Už jste si někdy říkali, jaké by to bylo, darovat blízkým (nebo také sobě) postavu snů a zdravé tělo? Zní to jako utopie? Tento luxus si můžete dopřát už tyto Vánoce.

„Služby jsou určeny pro každého, kdo potřebuje okamžitě převzít kontrolu nad vizáží a fungováním svého těla,“ říká majitel BB Health Clinic Ondřej Bobek.

BBHC si zakládá na kvalitě a osobním přístupu u všech ošetření

Raketová berlička z budoucnosti

Jak návštěva v BB Health Clinic probíhá?

„Všechno u nás začíná velmi důkladnou konzultací, buď s lékařem, nebo certifikovaným terapeutem, kde spolu projdeme veškeré podrobnosti ošetření. Důležitá je kompletní diagnostika a kontraindikace. Na většinu ošetření se pak chodí pouze jednou týdně,“ vysvětluje Ondřej Bobek.

„Pomáháme řešit celulitidu, inkontinenci, příznaky stárnutí a tvarování postavy. Naše služby jsou pomyslnou raketovou berličkou pro každého,“ směje se.

Ošetření, která můžete na klinice zažít, mohou znít jako vytržená ze sci-fi knih. Například přístroj BTL Emsculpt NEO pomocí elektromagnetických pulsů HIFEM+ a radiofrekvenčních vln spaluje tuky a buduje svaly zároveň.

„Hubnutí, potřeba navýšit svalovou hmotu, bolesti zad, nebo břišní diastáza – to vše přístroj řeší. Zvedá, zpevňuje a tvaruje zadeček v každém věku,“ jmenuje Ondřej Bobek.

Foto: BB Health clinic Brno

Inovativní terapie slibuje úbytek tuku až 30 % a nárůst svalů až 25 %

Neinvazivní neznamená neúčinný 

Zbavit se pomerančové kůže by si přála nejedna žena. Přístroje BTL Unison, Endosphéres a BTL Emtone s ní dokážou zatočit. „Emtone účinně a neinvazivně eliminuje všechny hlavní příčiny celulitidy a uvolněné pokožky. Odstraňuje i otoky a pocit těžkých nohou,“ říká Ondřej Bobek.

Zatočit můžete i s inkontinencí.

Foto: BB Health clinic Brno

BTL EMSELLA™ využívá technologii HIFEM ke stimulaci hlubokých svalů pánevního dna a obnovení neuromuskulární kontroly

A co stárnutí pokožky?

„Naše nejprodávanější ošetření je 4D facelifting. Jedná se o jediné laserové ošetření na světě, které konkuruje vyplním,“ doplňuje majitel.

Foto: BB Health clinic Brno

Fotona SP Dynamis PRO je nejvyšší řada laserového systému pro estetické zákroky a ošetření

Jako z budoucnosti je také přístroj Ulthera. Ten nevyžaduje celkovou anestezii, nevznikají jizvy. Po zákroku lze ihned pokračovat v běžných aktivitách. I z tohoto důvodu na přístroj spoléhají celebrity, například Jennifer Aniston.

Foto: BB Health clinic Brno

Regenerativní proces Ulthera nastartuje za jedno ošetření. Povrch pokožky přitom zůstává neporušen

Kde je háček?

„Žádný není,“ směje se Ondřej. „Často slýcháme, že naše ošetření znějí až podezřele dobře, ale je to opravdu tak. Jde o prémiová neinvazivní ošetření celého těla bez nutné rekonvalescence, jehel a anestezie. Jedná se o budoucnost – a u nás tuto budoucnost můžete ochutnat!“ dodává jedním dechem.

Všechna ošetření můžete pořídit jak sobě, tak také svým blízkým v podobě dárkového poukazu na stránkách BBHC.

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek