Hlavní obsah

Kvalitní podlahy českého výrobce? Podlahy Fatra

Foto: Fatra

Fatra Thermofix - Dub Havana

Jen málokdo si při vyslovení spojení české vinylové podlahy nevybaví společnost Fatra, a.s., která se řadí k významným světovým zpracovatelům plastů a je nedílnou součástí plastikářského průmyslu. Český výrobce kvalitních vinylových podlah, ať už se jedná o LINO Fatra, vinylové dílce, či plovoucí vinylové podlahy, to je Fatra, s bohatou historií na trhu.

Článek

Česká značka Fatra na trhu působí již více než 80 let a po právu ji lze nazývat značkou s bohatou historií a léty zkušeností. Příběh značky se začal psát již v roce 1935, kdy byla společnost na popud Ministerstva obrany založena koncernem Baťa. Z historického hlediska tak patří k prvním výrobcům plastů v České republice.

Foto: Fatra

Fatra Thermofix – Dub půlnoční

Od hraček po podlahy s velkým jménem

Mezi první výrobky značky patřily pryžové hračky, technická pryž, masky a ochranné oděvy. Znalosti v oblasti zpracování plastů značku Fatra dovedly až mezi přední světové výrobce podlahových krytin. Fatra ve světě? Nemůže být pochyb o tom, že Fatra je mezinárodně uznávanou společností – tři čtvrtiny produkce této firmy se vyvážejí do 50 zemí světa.

Foto: Fatra

Fatra Thermofix – Dub podzimní

Podlahy pro domácnosti i průmyslové haly

V současné době se společnost Fatra může pochlubit širokou nabídkou vysoce kvalitních podlah, které vynikají svými vlastnostmi a zároveň nabízejí široké použití. Ať už vybíráte podlahu do interiéru domácností, nebo chcete splnit vysoké požadavky na podlahové krytiny do škol a školek či nemocnic a průmyslových hal, podlahy Fatra nabízejí řešení bez kompromisů.

Foto: Fatra

Fatra Thermofix – Smrk severský

Fatra do každé místnosti vaší domácnosti

PVC krytiny LINO FATRA, vinylové dílce Thermofix a Imperio i luxusní podlahy FatraClick a RS-click mají své místo v každém interiéru. Díky svým vlastnostem jsou vhodnou volbou nejen do obývacích pokojů, ale také do kuchyní a koupelen. Dekory podlah dokonale imitují přírodní povrchy, vybrat si tak můžete podlahu v imitaci dřeva, koberce i kamene. Samozřejmostí je také široký výběr tlouštěk.

Foto: Fatra

Fatra Thermofix – Travertin Klassik

Přednosti podlahových krytin z Fatry

Existuje celá řada předností těchto podlahových krytin: začít můžeme například nadstandardní 10letou garancí na materiál. Podlaha je vysoce odolná proti vlhkosti, chemikáliím a opotřebení. Vyniká rozměrovou stálostí i velmi snadnou údržbou. Další výhodou je její vhodnost pro podlahové vytápění, nízká úroveň hluku i odolnost proti vlivu kolečkového křesla.

Foto: Fatra

Fatra Thermofix – Buk kouřový

Zaměřeno na podlahové lišty

Kromě kvalitních vinylových podlah Fatra nabízí také podlahové lišty, jež svou barvou a dekorem dokonale doplňují podlahové krytiny Fatra Thermofix. Jejich výhodou není jen to, že dokonale ladí, ale mají také ideální tvar, který kopíruje povrch podlahy a stěn a vyznačují se jednoduchou údržbou i bezpečným uložením kabelů.

Foto: Fatra

Fatra Thermofix – Smrk polar

Na vlastní oči

Pokud přemýšlíte o výběru podlah Fatra, pak se díky interaktivnímu průvodci vinylovými podlahami můžete z pohodlí domova podívat, jak by určitý vzor vypadal právě ve vašem interiéru. Ne nadarmo se říká, že je podlaha centrem každého interiéru a že udává jeho ráz. Vsaďte proto na kvalitu, skvělé vlastnosti i moderní design značky Fatra.

Foto: Fatra

Fatra Thermofix – Dub hedvábný

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek