Hlavní obsah

Mami, nudím se! To v Šiklandu neuslyšíte

Foto: Šikland

Vyměňte stres z cestování do zahraničí za klidnou, cenově dostupnou rodinnou dovolenou v Česku ve světovém stylu

Kam vyrazit na letní dovolenou, aby se děti bavily, manžel se nenudil, vy si trochu odpočinula a zároveň aby to rodinu nezruinovalo? Co tento rok vyměnit moře za dovolenou v Česku?

Článek

Léto se pomalu blíží a najít adekvátní řešení volného času dětem, které nespustí oči z počítačů a tabletů, nepochybně není jednoduché, ale kdo to rozhodně umí a nabídne ještě mnohem více je Šikland. Tento komplex zábavních areálů leží v krásné přírodě Vysočiny uprostřed ČR jen 20 min. od dálnice D1 a přináší po celé léto skvělou zábavu a dobrodružství nejen pro výlety, ale i dovolené.

Největší z areálů, Šiklův mlýnu Zvole nad Pernštejnem, již není pouhé westernové městečko, naleznete zde i aquapark s divokou řekou, mnoho zábavných atrakcí, zoopark, restaurace a stylové obchůdky. Zvláště tatínkové ocení čtyřkolky, jízdy v bojovém vozidle nebo paintball.

Program, který pobaví

Zábavný program přináší chvíle úniku z reality, splnění snu a naprosté pohody. V červenci a v srpnu v Šiklově mlýně zhlédnete denně mimo pondělí jedinečný program. Od 10.00 do 18.00 hodin jsou připravené taneční ukázky, westernová show a několik divadelních představení. Nespoutané přestřelky, ohromující výbuchy, úžasná zvířata, temperamentní koně a skvělí herci slibují ojedinělý zážitek, který je sestaven tak, aby se bavili děti i dospělí.

Každý čtvrtek nechybí Noční ohňová shows pyrotechnickými efekty a kaskadéry na koních anebo jízdy ve strašidelném vláčku. To vše již v ceně vstupného. Nejen děti však ocení více než dvacet zábavných atrakcí, např. jízdu na koni, rýžování zlata a lukostřelbu, které zaplatí šikláky nakoupenými v bance v městečku. Každou sobotu se můžete vydat na mimořádné akce, například na Velkou noční ohňovou show nebo Aeroshow.

Foto: Šikland

Jedinečný programem v Česku pro všechny generace. Divadelní představení, přestřelky a desítky zábavných atrakcí

Ubytování v areálu

Že to za jeden den nemůžete stihnout, nevadí. Šikland nabízí ubytování různých cenových relací, od nového čtyřhvězdičkového hotelového resortu Šikland – útulné kompletně vybavené srubové apartmány, mobilní domy,anebo si můžete vyzkoušet originální indiánské teepee. V areálu se nacházejí i prostory pro kempováníve vlastních stanech nebo karavanech s novým zázemím pro kempaře. Týdenní dovolená ve vlastním stanu a s polopenzí pro čtyřčlennou rodinu tak vyjde již na 5940 Kč včetně denního zábavného programu.

Foto: Šikland

Ubytování všech cenových relací od čtyřhvězdičkové residence, přes komfortní sruby až po klasický kemp se zázemím

Balíčky aktivit

Abyste se u nás ani na chvilku nenudili, připravili jsme pro vás cenově výhodné pobytové balíčky zábavy s aktivitami na každý den. Vyzkoušíte např. lasování, lukostřelbu a rýžování zlata nebo si zapůjčíte dobové kostýmy.

Foto: Šikland

Děti si zařádí na atrakcích, tatínkové zažijí adrenalin na offroadové dráze a maminky si odpočinou v aquaparku

Věřte, než se nadějete, bude zde váš pobyt u konce, a vy už se budete těšit na příště. Snadná dostupnost, příjemné ceny, osobní přístup při objednávání pobytů, a hlavně spokojení klienti, to je Šikland.

Autor: Lenka Zvěřinová

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama