Hlavní obsah

Maminky, umíte odpočívat? Pauza volá…

Maminky, nebojte se delegovat část svých povinností na partnery

Každá máma chce, aby byly její děti spokojené. Kolotoč povinností ale mnohdy zapříčiní, že vám už na sebe nezbývá čas. Řešení? Vyšlete partnera s dětmi na výlet a dopřejte si zasloužený odpočinek.

Článek

Ne nadarmo se říká, že spokojenou rodinu dělá spokojená maminka. Méně stresu v každodenním životě úzce souvisí s pohodou v rodinném kruhu.

Takže, milé maminky, opusťte zažité konvence a nechte tatínky, ať se na pár dní postarají o nejmenší. Vyšlete je na otcovský víkend. Spoustu zajímavých tipů, kam mohou s dětmi vyrazit, najdete na www.vyletyzlate.cz. Vy naopak můžete odpočívat typicky ženským způsobem. Navštivte wellness, přečtěte si oblíbenou knihu nebo si dopřejte malý „butikový“ výlet s dobrou kamarádkou.

Úkoly pro mámy jsou nekonečné. Na to, aby žena mohla šířit pozitivní emoce, musí vycházet pozitivní nálada přímo z ní. Máme pro vás užitečnou radu: Maminky, nebojte se delegovat část svých povinností na partnery. Zabalte oblečení, oblíbené hračky i nějakou dobrotu a vyšlete část své rodiny na dobrodružnou expedici.

Zlatých odměn není nikdy dost

Děti jsou s partnerem na výletě a vy jste si naplánovala masáž, manikúru nebo nakupování se svou kamarádkou? Odměňování klidně můžete začít – dopřejte si Zlaté Kolečka nebo Zlaté Sušenky. Dejte si nohy nahoru, připravte si oblíbený čaj nebo kávu a naservírujte si kousek zlaté pohody.

Více tipů pro maminky, jak strávit volný čas, když jsou děti na výletě s tatínky, naleznete na www.vyletyzlate.cz.

Zlaté Kolečka pocukrovaná 168 g

Doporučená cena: 29,90 Kč

Zlaté Kolečka s kokosem 168 g

Doporučená cena: 29,90 Kč

Zlaté Sušenky kakaové s medem 180 g

Doporučená cena: 29,90 Kč

Zlaté Sušenky s medem a citronovou příchutí 180 g

Doporučená cena: 29,90 Kč

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.