Hlavní obsah

Máte horko v domě? Problémem je střecha!

Foto: Magmarelax

Letní vedro v domě je nepříjemné a způsobuje neklidný spánek. Správná izolace stropu účinně zabrání pronikání tepla do domu

V letních horkých dnech se nedá spát. Nepomáhají ani dokořán otevřená okna  a stále máte pocit, jako by bylo zapnuté topení. A nejste daleko od pravdy. Do místností opravdu sálá teplo, a to ze střechy.

Článek

Střechy se v letních měsících rozpalují do opravdu vysokých teplot – až 80 stupňů. Přes den se kvůli slunečnímu záření zahřejí a ve volné ploše pod střešní krytinou se tvoří stále vyšší teplota. Když jste přes den v práci, tak vám to ani nevadí, ale když navečer přijedete domů, teplota z rozpálených střech proudí právě dovnitř domu.

Známe elegantní řešení – zaizolovat střechu

Zkuste ověřenou kvalitu – systém MAGMARELAX. Zateplení stropu je nejrychlejší, nejefektivnější, a hlavně nejlevnější řešení zateplení, které ušetří ročně až 30 % vašich nákladů. Rozdíl teplot ve vašich místnostech ucítíte hned po zateplení stropu. Samotná izolace trvá zhruba 3 hodiny, probíhá bez hluku a bez nepořádku. Před dům přijede speciální vůz, který dopraví izolaci hadicí přímo do izolovaného prostoru.

Foto: Magmarelax

Auto, ze kterého je minerální izolace poháněna do domu

Izolacije vhodné použít na starší domy nebo novostavby se sedlovou, pultovou nebo rovnou střechou, do prostorů mezi střešní krytinou a sádrokartonovou konstrukcí a na dřevostavby s dutými prostory.

Není-li dutina v podlaze stropu k dispozici nebo je příliš nízká, nafouká se izolace přímo na podlahu půdy, stačí vrstva o síle 30 centimetrů. Ta již velmi dobře tepelně izoluje. Půda však není jinak využitelná.

Foto: Magmarelax

Izolování dutého stropu

Stropní systém MAGMARELAX

Pokud chceme tyto půdní prostory dále využívat, lze vytvořit novou, velice atraktivní podlahu na půdě. Rozšíří se tak obytný prostor, čímž se významně zhodnotí dům. Podlaha je smontována jako konstrukce z OSB desek přímo na půdě. Povrch takto vytvořené podlahy je dokonale rovný a hladký. Dobře se udržuje a uklízí.

Minerální izolace MAGMARELAX se aplikuje zafoukáním přímo do dutin konstrukce nové podlahy.

Foto: Magmarelax

Pracovníci IP ukazují konečnou výšku zákazníkovi

Komfort bydlení oceníte v zimě i v létě

Jak už víte, v létě zamezí systém MAGMARELAX pronikání tepla z rozpálených střech dovnitř domu. V zimě však přijde ke slovu jiný efekt. Teplý vzduch ve vytápěných místnostech je lehčí a stoupá vzhůru. Foukaná minerální izolace MAGMARELAX zabrání tomuto úniku a ušetří ročně i desítky tisíc.

Vyřešte to ještě dnes

Neváhejte, vyplňte nezávazný poptávkový formulář a během několika dnů očekávejte odborného poradce. Projde s vámi dům, zdarma zhodnotí stav izolace a navrhne optimální řešení. Samotnou realizaci můžete očekávat do 14 dnů, bez hluku a nepořádku již za pár hodin!

Využijte nabídku na www.magmarelax.cz/akce a získejte tyto bonusy – ZDARMA nezávaznou energetickou prohlídku domu s vyměřením stropu, průzkum úniku tepla a letní slevu 20 % na minerální izolaci.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama