Hlavní obsah

Maxi šaty: Zakryjí to, co chcete schovat!

Foto: bandolera

Maxi šaty se mužům líbí, protože je v nich víc provokativního tajemství

18. 7. 2012

Ano, léto je obdobím odhalování, ale ne všem se tento prostý fakt musí líbit! Pokud nerady odhalujete zbytečně moc kůže, ale milujete letní šaty, máme pro vás jedno řešení: maxi šaty! Jsou nejen praktické, ale i pohodlné a skutečně stylové! Přesvědčte se samy!

Článek

Maxi šaty jsou úžasným kouskem oblečení, přesto se v nich zhlédlo jen několik z vás – my však doufáme, že se to brzy změní! A proč že byste jim měly přijít na chuť? Již jsme zmínili jejich praktickou stránku – díky té si mohou dovolit šaty i ženy, které nechtějí ukazovat nohy – ať kvůli pár kilogramům navíc, jejich barvě připomínající čistoskvoucí ubrus z reklamy na prací prášek nebo prostě proto, že si je nestihly ráno oholit (ano, nestává se to jen vám!).

Zároveň jsou maxi šaty fantasticky pohodlné, ty ležérní se šijí z velice příjemných látek, takže se budete cítit jako v pyžamu – stejně uvolněně a svobodně! Maxi šaty však nevyčnívají jen svou pohodlností a praktičností, nýbrž i svou krásou a schopností přivábit pohledy všech lidí v okolí sta metrů. Podívejte se na modely ležérní, krásně vzorované i ty, ve kterých budete hvězdou jakéhokoli večírku!

Jednoduché a ležérní

Také patříte mezi ty, které tráví léto na výletech, na procházkách přírodou i starodávnými zámky? Také vždy dumáte, v čem vyrazit, abyste byly zároveň stylové, ne však příliš nazdobené, a cítily se pohodlně? Už nemusíte – pohodové maxi šaty jsou jednoznačnou volbou!

Klasickým tílkovým střihem nic nezkazíte, pokud chcete něco zajímavějšího, sáhněte po šatech bez ramínek nebo těch se zajímavě řešenými zády. Chcete-li dostát jednoduchosti, zvolte je v černé či bílé barvě, nám se však líbí i ty barevné, které prostý střih trochu oživí. Šaty nechte volně splývat nebo jejich jednolitost přerušte páskem v pase či na bocích podle typu šatů, střihu i vaší postavy. Doplňky doporučujeme v ležérním duchu – slamáček, sandálky a na krk zajímavý řetízek budou to pravé!

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Asos 750 Kč, Topshop 780 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Bershka 699 Kč, Mango 1499 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Asos 540 Kč, Debenhams 735 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Asos 900 Kč, Promod 1125 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Asos 900 Kč, Mango 999 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Lindex 899 Kč, Debenhams 840 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Topshop 600 Kč, Asos 750 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Asos 840 Kč, New Yorker 619 Kč

Originální se vzorem

Představuje-li pro vás léto procházky v ulicích, pochůzky a lítání z jednoho konce města na druhý – ať už za účelem pracovním nebo poznávacím, vybavíte-li si pod pojmem prázdniny spíše rozpálený beton chodníků než zeleň lesů a luk, pak pro vás máme dobrou zprávu. Víme totiž, co se vám bude hodit – maxi šaty s originálním a zajímavým vzorem! Vybrat si můžete květinové, které vás krásně zjemní, nebo třeba etnické, které vám dodají exotický šmrnc. Vzorované maxi šaty jsou samy o sobě výrazné a stylové, takže si s nějakými doplňky nemusíte moc dělat hlavu, obujte pohodlné sandálky (tyhle nosíte vy, zkoukněte je v článku ProŽeny.cz na lovu: Jaké nosíte sandálky?Zhodnoťte, komu nejvíc padnou!) nebo boty na klínku, a vyrazte do ulic!

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Debenhams 900 Kč, Asos 1200 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Lindex 899 Kč, Asos 750 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Mango 699 Kč, Promod 1250 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Asos 840 Kč, Ann Christine 739 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Lindex 899 Kč, Asos 840 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Debenhams 900 Kč, Bershka 599 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Mango 999 Kč, Asos 1050 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): F&F 629 Kč, Mango 999 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Debenhams 900 Kč, Mango 999 Kč

Stylové princezny

Léto je časem celodenních výletů i poznáváním nových míst a měst, zároveň je však obdobím skvělých večírků, fantastických party pod širým nebem a úžasných setkání se zajímavými lidmi. Právě pro takové příležitosti se hodí překrásné maxi šaty, na které jsme narazili v obchodech. Vyberte si třeba ty upnuté a nechte je, aby vám zvýraznily vaši ženskou siluetu – smyslným křivkám žádný muž nedokáže odolat!

Chcete-li dosáhnout éteričtějšího vzhledu, zvolte volné šaty z lehkého materiálu, jako je šifon či krajka – nejenže se při sebemenším vánku magicky rozvlní, ale zároveň je pozdvihne na opravdu luxusní a nezaměnitelný model! Zvolte šaty jednoduché nebo ty se zajímavými detaily, jako je řasení, zvířecí vzory, průstřihy nebo nevšedně řešená záda. Kombinujte s podpatky a psaníčkem!

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Mango 899 Kč, Asos 900 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Debenhams 960 Kč, Zara 999 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Mango 1199 Kč, Asos 900 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Zara 999 Kč, Debenhams 570 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Mango 899 Kč, Zara 999 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Mango 1499 Kč, Asos 1350 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Mango 999 Kč, Zara 999 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Topshop 1380 Kč, Mango 1399 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Asos 1440 Kč, Zara 1299 Kč

Jak jste na tom s maxi šaty vy? Zajímá nás váš názor!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek