Hlavní obsah

Mobilheimy: Nový trend v bydlení

Vsaďte na originální a praktické řešení

V posledních letech se stávají novým trendem chataření, dovolených i přechodného bydlení. Jednoduché řešení.

Článek

Mobilheimy jsou v podstatě obrovské karavany s tažným zařízením ISO 50, kovovým podvozkem a nápravou pro manipulaci – na pozemku. Samotná přeprava mobilheimů je prováděna na nákladním voze. Samostatně lze mobilheimem manipulovat za terénním autem nebo traktorem.

Nemuset nic stavět, dlouhé měsíce ba i roky se trápit výstavbou – zde je vše komfortně a prakticky vybavené, připravené k použití. A víc než příznivá cena... To vše přispívá k oblíbenosti mobilheimů. Stačí jen vybrat, co je vašemu srdci bližší.

Prostorná obývací část

V šířkách 3–4 metry, délkách 7–13 metrů, v dispozicích 2–4 + kk si představte útulně vybavené a perfektně vyřešené obývací pokoje, jídelní kouty, kuchyně s vybavením, ložnice a pokoje pro vaše děti a samozřejmě koupelny se sprchovými kouty nebo i vanami, WC. Modelů a variant je spousta.

Součástí kuchyně může být i jídelní kout

Prakticky vybavený kuchyňský kout

Ložnice jsou pohodlné

Útulně vybavené obývací pokoje

Největším výběrem a až neskutečnými cenami je u nás známá firma MOBILHEIMY.EU s maskotem bernardýnem Bohoušem. Její sklad v Kolíně vám nabídne opravdu pestrý výběr krásných mobilheimů za skutečně nízké ceny. Sklad je otevřen každou sobotu od 13 do 15 hodin a můžete si zde exteriéry a interiéry mobilheimů fyzicky prohlédnout. A že je co vidět.

Přeprava na speciálním valníku

Dovoz po celé České republice!

Pokud vám nevyhovuje Kolín, můžete navštívit pobočku v Hostěradicích (okres Znojmo). Celou nabídku si můžete prohlédnout a mobilheim vybrat na www.mobilheimy.eu. Tyto stránky jsou vždy aktuální – mobilheimy, které vidíte na stránkách, jsou ve skladech firmy připraveny k prodeji.

Mobilheim vám zdarma dopraví po celé České republice na speciálním podvalníku s tahačem s náhonem na všechna kola.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek