Hlavní obsah

Moderní facelift bez obav: mladistvý vzhled i přirozenost

Foto: Klinika YES VISAGE

Proměna klientky Kliniky YES VISAGE

Zatímco v minulosti byl facelift pro svůj přepjatý efekt brán spíše jako extravagantní výstřelek dam z vysoké společnosti a showbyznysu, dnes patří k delikátním zákrokům, díky nimž tvář nepozbude přirozenost, a stal se běžně vyhledávaným řešením v boji se stárnutím.

Článek

Že čas běží všem stejně, není tak docela pravda. Paní Lenka, Alena a Zdenka díky přesně cíleným zákrokům chirurgů Kliniky YES VISAGE vypadají nejen výrazně mladší, ale svěží vzhled jim pomohl ke znovunalezení ztraceného sebevědomí i chuti do života. Přesvědčte se ve videu sami, kolik let byste jim nyní tipovali?

Sebevědomí je zpět

„Myslím, že stačí se na mě podívat. Výsledek je perfektní. Hlavně to, co jsem chtěla, spadlé koutky jsou pryč a já se pořád usmívám, mám odoperovaná horní víčka, takže mám zase hezky vidět oči,“ komentuje svou proměnu Alena (55), které se před proměnou prý postupně s odcházejícím mládím ztratil i životní optimismus a v zrcadle jako by vídala cizího člověka. Teď je znovu plná života.

Foto: Klinika YES VISAGE

Proměna klientky Kliniky YES VISAGE

Přirozenost i po zásahu skalpelu

Paní Lenku (49) pro proměnu inspirovala jiná pacientka Kliniky YES VISAGE a přirozený výsledek ji utvrdil v rozhodnutí jít do toho: „Nastal čas, a tak jsem se po dohodě s lékaři rozhodla podstoupit kombinaci niťového liftingu v kombinaci s moderním faceliftem. Vše proběhlo naprosto v pořádku a cítím se báječně, neměla jsem žádné bolesti ani komplikace a myslím, že výsledek je skvělý. Nejlepší je, že tváři zůstala přirozenost, a to je podstatné. Všem ženám to můžu jen doporučit!“

Foto: Klinika YES VISAGE

Proměna klientky Kliniky YES VISAGE

Okolí žaslo nad změnou

Krásnou změnu a velký posun v čase zpět absolvovala i sympatická Zdeňka (55), nad kterou žasne rodina i přátelé: „K proměně mě samozřejmě motivoval věk. A to, když jsem se podívala do zrcadla. Dokud se žena stará o rodinu, tak pořád má co dělat. Čas pořád plyne, ale v hlavě jste pořád mladá. Jenže věk nezastavíte. Proto jsem do toho šla. Prošla jsem faceliftem obličeje a krku a plastikou víček. A je to úžasné.“ Zajímá-li vás více proměn, další videa najdete zde: https://www.yesvisage.cz/cz/promeny/5/omlazeni-obliceje

Foto: Klinika YES VISAGE

Proměna klientky Kliniky YES VISAGE

„Jednodušší je udržovat pleť dlouhodobou péčí dermatologů za pomoci neinvazivních a mini invazivních zákroků než posléze rekonstruovat to, co bylo dlouho zanedbávané. Pokud se však už výkonům ve vyšším věku nelze vyhnout, nejčastější jsou operace očních víček a různé typy liftingů. Pouhé odstranění padajících víček dokáže obličej omladit až o deset let,“ vysvětluje MUDr. Martin Molitor, primář plastické chirurgie Kliniky YES VISAGE, která se na moderní liftingové zákroky specializuje.

„Díky vhodně zvolenému zákroku a moderním technikám, které využíváme, se může klient těšit na dramatické omlazení obličeje s velmi přirozeným a dlouhotrvajícím efektem. To vše s důrazem na maximální šetrnost bez zbytečných jizev,“ dodává primář kliniky. Více o moderních formách faceliftu najdete na: https://www.yesvisage.cz/cz/facelift-kontury

Foto: Klinika YES VISAGE

MUDr. Martin Molitor a paní Alena

Proměna zdarma

Pokud i vás trápí vrásky, povislá pleť či těžká víčka, obraťte se na odborníky z Kliniky YES VISAGE s více než 30 000 spokojenými klienty ročně, jež je největší klinikou estetické medicíny a plastické chirurgie v Česku a na Slovensku s pobočkami v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě. Přihlásit se můžete také do proměny na webu kliniky na www.yesvisage.cz.

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek