Hlavní obsah

Módní tipy na únor: Investujte do kousků, které vám budou sloužit i na jaře

Foto: Eva Malúšová

Nová sukně nebo sako? Obojí můžete nosit teď i na jaře!

26. 1. 2017

Přestože zažíváte nefalšovanou zimu, mezi zbytky zlevněných kousků se v obchodech rýsují nové jarní kolekce. V únoru proto nakupujte chytře – úlovky by vám měly sloužit teď i v nadcházející sezoně.

Článek

Soustředit se výhradně na zimní oblečení se navzdory hodnotám na teploměru už příliš nedá. Ze slev už jsou opravdu jen poslední zbytky, ustupující novým kolekcím. Kousky, které si v únoru pořídíte, ale můžete zakomponovat do svého současného šatníku. Jak na to? Přes nové sako přehoďte kabát, pod vysněné šaty oblečte rolák a módní metalickou sukni noste s teploučkým svetrem.

Navyšte počet sukní

Nový úlovek můžete ve správné úpravě nosit už teď. Přidejte punčocháče (k jednodušším sukním klidně volte ty se vzorem), kotníčkové boty a rolák, přes který můžete obléknout ještě tenký kabátek nebo sako. Než budete moct vyrazit ven jenom s ním, přehoďte přes něj oblíbený zimní kabát.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: rolák (Marks & Spencer, 1599 Kč), sukně (COS, info o ceně v obchodě), sako (Topshop, 2299 Kč), kožené boty (Topshop, 2999 Kč), punčocháče (Calzedonia, 349 Kč), prsteny (Aldo, 499 Kč/set), kabelka (Marks & Spencer, 1199 Kč)

Foto: archiv firem

Sháníte nové kotníčkové boty? A co říkáte na tuto trojici?

Zvažte nákup overalu

Tento kus vás může provázet v podstatě celým rokem a odkládat nemusíte ani nošení módní zkrácené varianty. Jednoduše jen přidejte punčocháče. Overal můžete také snadno obměnit. Podle střihu se pod něj dají obléknout nejrůznější topy nebo, jako v tomto případě, body.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: body (Topshop, 999 Kč), overal (Topshop, 1999 Kč), bunda (H&M, 1499 Kč), punčocháče (Calzedonia, 349 Kč), kabelka (Topshop, 999 Kč), kožené boty (Aldo, 2799 Kč), náramky (Aldo, 599 Kč/set)

Zajistěte šatům společnost

Vrstvení je v této sezoně obrovským tématem. A zároveň ideální příležitostí, jak využít šaty bez rukávů. Obléknout pod ně můžete třeba tenký rolák. Nejlépe bude vypadat s šaty s véčkovým dekoltem nebo těmi, které mají tenká ramínka.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: rolák (Marks & Spencer, 999 Kč), šaty (COS, info o ceně v obchodě), boty (COS, info o ceně v obchodě), punčocháče (Lindex, 199 Kč), kabelka (COS, info o ceně v obchodě), barevné prsteny (H&M, 399 Kč/set), tenké prsteny (Lindex, 99 Kč/set)

Blýskněte se

Do jarních trendů se pustíme brzy, už teď vám ale můžeme prozradit, že se stejně jako v předchozí sezoně budou nosit kovové odlesky. Pokud jste tak do této chvíle jen pokukovaly po metalických sukních, určitě si nějaké odneste do zkušební kabinky. A rovnou zapomeňte na argument, že byste je neměly kam nosit. Sukni můžete spárovat třeba jen s oblíbeným svetrem.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: svetr (Topshop, 1799 Kč), sukně (Topshop, 1499 Kč), boty (Aldo, 2999 Kč), kabát (Topshop, 3499 Kč), kabelka (Marks & Spencer, 1499 Kč), punčocháče (Calzedonia, 349 Kč), kožené rukavice (H&M, 799 Kč)

Experimentujte se střihy

Nedáte dopustit na oblíbené slimky? Rozmlouvat vám je určitě nebudeme. Nikdy ale není na škodu vyzkoušet něco nového a širší střihy jsou (a ještě nějakou chvíli budou) módní záležitostí. Nejvíce se nosí, stejně jako většina kalhot, zkrácené, ale samozřejmě můžete zůstat i u běžné délky.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: kalhoty (Marks & Spencer, 1499 Kč), svetr (COS, info o ceně v obchodě), kabát (Topshop, 4499 Kč), boty (Marks & Spencer, 1299 Kč), kabelka (Marks & Spencer, 1499 Kč), náušnice (Lindex, 249 Kč), kožené rukavice (C&A, 599 Kč)

Foto: archiv firem

Barevné kabelky perfektně oživí šatník. Líbí se vám červená, modrá, nebo ta žlutá?

Náš tým a poděkování

  • Děkujeme zámku Karlova Koruna - za poskytnutí prostoru k focení! Adresa: Pražská 1/IV, Chlumec nad Cidlinou, www.karlovakoruna-zamek.cz
  • Styling - Ivana Pražáková
  • Vizáž - Linda Chudomelová
  • Modelka - Zuzana Korbelová (Czechoslovak Models)

Která sestava se vám líbí nejvíce? Napište nám!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek