Hlavní obsah

Můj manžel je husa

Foto: Shutterstock

Manžel nebyl vždy husou...

9. 2. 2010

Soutěžní příspěvek Hledá se žena č.2! Je to zvláštní. Dřív jsem si toho nikdy nevšimla, ale můj manžel Max je husa. Nebyl husou odjakživa a není husou pořád. Husa se z něho stává jenom v autě. A jenom na místě spolujezdce. Dokud řídí sám, je všechno v pohodě. Když si ovšem sednu za volant já, natáhne tak divně krk dopředu, vypne hruď a začne syčet. Syčí při řazení, syčí při brzdění, syčí při parkování. Občas přidá svoje vrcholné číslo, zasyčí ,obrátí oči v sloup a chytí se za srdce. Fakt mě to někdy vyvádí z míry. Nevím, jestli mám řídit anebo poskytovat první pomoc.

Článek

Když řídí Max, tak se naše tři děti svorně perou, hádají a ječí. Když řídím já, jsou jako pěny a s vykulenýma očima sledují herecké výkony svého otce.Nedivím se jejich zaujetí, doma ho tak neznají.

Včera jsme jeli k rodičům. Musela jsem zastavit na křižovatce, která je v kopci. A ten trouba za mnou se mi nalepil až na nárazník. Nezbylo mi nic jiného než šlápnout na plyn a vyrazit, abych do něho nenacouvala. Pneumatiky zaskřípěly, auto vystartovalo kosmickou rychlostí, vzadu se otevřely dveře kufru, z něho se vykutálel míč a kličkoval mezi auty z kopce dolů. Nikdo jiný se nerozjel. Max dostal konečně infarkt. A já si teď můžu jezdit jak chci a kam chci bez husy.

P.S. Max to přežil a koupil mi nové auto

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek