Hlavní obsah

Na tahle rande naše čtenářky nezapomenou!

Foto: thinkstock

Některé rande se povede na jedničku, jiné ne. Tak už to chodíFoto: thinkstock

Rande většinou vypadají podobně. Večeře, víno, kino, procházka. Některé schůzky jsou ale nezapomenutelné. Ať už proto, že to byl úžasný, nebo naopak děsivý zážitek. Tak jako u našich čtenářek.

Článek

Někdy se modlíte, aby to rande nikdy neskončilo, jindy byste daly cokoli za to, abyste už mohly být pryč. Některé milostné schůzky se vám prostě do paměti vryjí navždy.

Mlčeti zlato? Ne vždy!

Na velmi nepovedené rande vzpomíná dnes třiatřicetiletá Lenka. A to, i když se konalo zhruba před třinácti lety. „Jeden kluk mě pozval na výstavu, a tak jsme dvě hodiny chodili od jednoho obrazu k druhému, a on mlčel. Když jsem se třeba zeptala, zda se mu ten obraz líbí, nebo co si o něm myslí, jen mě zvednutím ruky umlčel s tím, že přemýšlí,“ vypráví Lenka, která prý nic trapnějšího nezažila. „Bylo to děsné, když mě po výstavě pozval na kávu, vymluvila jsem se a zmizela,“ dodává Lenka.

Někdy je ale lepší nežvanit

I šestadvacetiletá Šárka má v paměti jedno poměrně nevydařené rande. „Přes chat jsem si psala s klukem, zdál se sympatický, tak jsme zašli na kávu. A tam jsem poslouchala řeči o tom, jak jsem asi desátá holka, s níž má takhle rande, že jsem zatím nejlepší,“ říká Šárka. Dozvěděla se, jak ho musel přetrpět s tlusťoškou a jak měla jedna slečna dokonce rovnátka! „Nakonec jsem mu řekla, že jsem většího blba neviděla a odešla jsem,“ zakončuje Šárka.

Foto: thinkstock

Jsou situace, kdy si lámete hlavou tím, jak trapnou schůzku ukončitFoto: thinkstock

Dokonalý plán

Třicetiletá Pavla nikdy nezapomene na první rande se svým současným manželem. Tak dokonale naplánovanou schůzku totiž nikdy předtím nezažila. „Dopoledne mě vyzvedl a odvezl do jízdárny, kde mi domluvil lekci jízdy na koni. Byl to můj sen, který vyzvěděl od mých kamarádů,“ popisuje Pavla.

Poté se přesunuli do italské restaurace. „Věděl, že jsem rok žila v Itálii a miluji tamní kuchyni. Měl propracované všechny detaily, jen jsem zírala, “ vzpomíná Pavla. Nakonec šli do kina a tady byl výběr dokonalý. „Zjistil si, že mám ráda horory, tak mě na jeden vzal. Až po roce se mi přiznal, že on tyhle filmy bytostně nenávidí a musel se opravdu strašlivě přemáhat,“ směje se Pavla.

A jak vypadalo vaše nezapomenutelné rande?

Reklama