Hlavní obsah

Nemožné se stalo možným. Stíhejte nákupy i péči o sebe

Foto: Klinika YES VISAGE

Foto: Klinika YES VISAGE

Slavné ženy předvánoční shon netrápí a nemusí trápit ani vás. Na jediném místě pořídíte dárky, a ještě vám zbyde čas nechat se hýčkat.

Článek

Průzkumy ukazují, že Češkám chybí sebevědomí. Pouze 16 % je spokojeno se svým poprsím, 11 % s pozadím a 3 % s břichem a boky. Cesta k spokojenějšímu já může začít na klinice estetické medicíny, a proto není žádným tajemstvím, že spousta žen najde pod stromečkem poukaz na estetický zákrok, který jim pomůže k hezčímu dekoltu nebo pevnější postavě.

Foto: Klinika YES VISAGE

Simona Krainová na Klinice YES VISAGEFoto: Klinika YES VISAGE

Podobné starosti se nevyhýbají ani známým tvářím, které v tomto případě spoléhají na profesionální přístup Kliniky YES VISAGE. Simona Krainová nedá dopustit na plazmalifting a Lucie Bílá pravidelně podstupuje komplexní preventivní vyšetření. Aby to nejlepší dopřály také své rodině, nadělí jim vánoční poukazy. Udělejte to letos taky tak a k zakoupeným poukazům navíc získáte velké bonusy zdarma až za 15 000 Kč. Bonusovou částku můžete někomu darovat nebo si ji schovat pro sebe. Více se dozvíte na webu kliniky www.yesvisage.cz.

Foto: Klinika YES VISAGE

Lucie Bílá na Klinice YES VISAGEFoto: Klinika YES VISAGE

Hitem letošních Vánoc se stal i skutečný elixír mládí v podobě 100% čisté kyselině hyaluronové. Díky pravidelnému používání přípravku Hyaluron Elixir či Hyaluron Elixir Serum se budete nejen cítit, ale i vypadat viditelně mladší, pleť bude hydratovaná, pružná a zářivá, vrásky zjemněné, vlasy a nehty posílené. Tento zázrak objevily už i Lucie Bílá, Tereza Kerndlová, Nikol Moravcová či Petra Křivková-Svoboda.

Foto: Klinika YES VISAGE

Petra Křivková-Svoboda, Nikol Moravcová a Tereza KerndlováFoto: Klinika YES VISAGE

Tip pro vás na dárek s bonusem:

Svůdné křivky, štíhlejší figura, pleť bez vrásek nebo nová prsa? Darujte pod stromeček krásu a zdraví ve formě poukazů na Klinice YES VISAGE. Z více než 300 služeb, od těch kosmetických až po výkony vyžadující lékaře, si vybere každý. Rozmazlete blízké stejnými špičkovými službami, které využívá například Simona Krainová, Lucie Bílá, Alice Bendová či Iva Kubelková. Jako bonus při nákupu dostanete další poukaz zdarma až za 15 tisíc Kč. Více najdete na webu kliniky www.yesvisage.cz.

Podívejte se, jak to vypadá na největší klinice estetické medicíny a plastické chirurgie v Česku a na Slovensku:

Klinika YES VISAGEVideo: Klinika YES VISAGE

Reklama