Hlavní obsah

Nenápadná bylinka zvyšuje mužské libido a energii. Znáte ji?

Foto: Primulus Group, s.r.o., cz.123rf

Nízká hladina testosteronu trápí každého čtvrtého muže

U mužů za příznaky nízkého libida a nedostatek energie může klesání testosteronu, jehož vliv je patrný především v pubertě, nicméně jeho role je důležitá po celý život. Ovlivňuje energii a vitalitu každého muže, což bývá patrné nejen při sportovních aktivitách, ale i v každodenním životě.

Článek

I když je přirozené klesání hladiny testosteronu nezvratným faktem, existuje bylinka, která dokáže hladinu testosteronu vyrovnat a vrátit do optimální hladiny. Díky tomu si i muži po čtyřicítce mohou užívat dny plné energie, libida a vitality.

Zajistěte rychlé zvýšení testosteronu díky doplňku stravy Primulus. Tento unikátní produkt vyrobený v ČR můžete vyzkoušet v akci s dopravou zdarma zde.

Mezi nejlepší přírodní látky na podporu přirozené tvorby testosteronu patří kotvičník zemní, a proto si ho blíže představíme.

Kotvičník zemní jako náhrada modré pilulky

Foto: Primulus Group, s.r.o., cz., Stock Photo Secrets

Kotvičník zemní – účinné přírodní afrodiziakum

Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) je středomořská rostlina nacházející se po celém světě s působivými účinky na mužské zdraví. Dle nejnovějších studií kotvičník zlepšuje regeneraci, podporuje svalovou hmotu a zvyšuje hladinu testosteronu u mužů. Je vhodný při péči v případě mužské neplodnosti a zbytnění prostaty. Působí také v psychické rovině, pomáhá snížit stres, úzkost a deprese.

Jak zvýšit testosteron s extraktem z kotvičníku zemního?

Účinný doplněk stravy se silným extraktem z kotvičníku zemního může být nejrychlejší řešení na podporu testosteronu. Je nám ale jasné, co vás asi napadlo jako první: „Opravdu dokážou doplňky stravy pomoct při boji s klesající hladinou testosteronu? Zvýšit energii a libido?“ Ano, dokážou, ale je důležité si umět vybrat. K tomu, aby byl přírodní doplněk stravy účinný a ne jen placebo, musí obsahovat kromě kvalitního extraktu z kotvičníku zemního také další účinné látky ve správném množství. Patří mezi ně vitaminy (D3, C, B6) a minerály (zinek, hořčík, selen).

Pokud hledáte doplněk stravy obsahující všechny uvedené látky ve správném množství a poměru, vyzkoušejte produkt Primulus bojující s příznaky nízké hladiny testosteronu.

Doplněk stravy PRIMULUS: Opravdu funguje?

Foto: Primulus Group, s.r.o., cz., Stock Photo Secrets

Český doplněk stravy s certifikací Státního zdravotního ústavu v Praze

Tým odborníků stojících za unikátním doplňkem stravy Primulus má na tuto otázku jasnou odpověď: „Primulus není placebo, ale kvalitní produkt. Jedinečné složení účinných látek je odpovědné za sílu tohoto českého produktu.“ Pokud hledáte opravdu kvalitní doplněk stravy zaručující dostatečné dávkování účinných látek, je Primulus nejlepší volba. Svým složením se jedná o jeden z nejsilnějších produktů na trhu, je certifikován Státním zdravotním ústavem v Praze a má již přes 32 000 spokojených zákazníků. Každý muž má možnost se přesvědčit o účincích produktu na vlastní kůži a najít opět ztracenou energii, vitalitu i libido.

Primulus nyní v akci s dopravou zdarma po celé ČR si můžete zakoupit zde.

Bližší informace o produktu a tipy, jak přírodně testosteron zvýšit, najdete na www.primulus.cz.

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek