Hlavní obsah

Nenápadná bylinka zvyšuje mužské libido a energii. Znáte ji?

Foto: 123rf.cz

Nízká hladina testosteronu trápí každého 4. muže

U mužů za příznaky nízkého libida a nedostatku energie může klesání hormonu testosteronu, jehož vliv je patrný především v pubertě, nicméně jeho role je důležitá po celý život. Ovlivňuje energii a vitalitu každého muže, což může být patrné nejen při každé sportovní aktivitě, ale i v každodenním životě.

Článek

I když je přirozené klesání hladiny testosteronu nezvratným faktem, existují látky, které dokáží hladinu testosteronu udržet v optimální hladině. Mezi další zajímavé přírodní látky pro muže podporující energii, hormonální aktivitu a normální činnost svalů, patří kotvičník zemní a ten si blíže představíme.

Udržte si normální hladinu testosteronu a podpořte energii a libido díky doplňku stravy Primulus (obsahuje zinek a kotvičník zemní). Tento unikátní produkt vyrobený v ČR můžete vyzkoušet v akci s dopravou zdarma zde.

Nahradí kotvičník zemní modrou pilulku?

Foto: Stock photo secret

Kotvičník zemní – účinné přírodní afrodiziakum

Kotvičník zemní (Tribulus terrestris) je jednoletá poléhavá bylina rozšířená v Evropě, Asii, Africe i Austrálii. Obsahuje celou řadu aktivních látek, především fytosteroly, saponiny, alkaloidy. Kotvičník zemní příznivě působí na hormonální aktivitu a pohlavní orgány. Zvýšení hladin pohlavních hormonů ovlivňuje plodnost a libido. Účinné látky v kotvičníku podporují mimo jiné i metabolismus živin, normální funkci močové soustavy, přirozenou obranyschopnost, normální činnost nervové soustavy a kardiovaskulárního systému.

Jak se cítit lépe s extraktem kotvičníku zemního?

Účinný doplněk stravy se silným extraktem kotvičníku zemního může být nejrychlejší řešení pro zvýšení energie, libida a vitality. Je nám ale jasné, co vás napadlo jako první. „Opravdu dokáží doplňky stravy pomoct udržet normální hladinu testosteronu? Zvýšit energii a libido?“ Ano dokáží, ale je důležité si umět vybrat. K tomu, aby byl přírodní doplněk stravy účinný a nejen placebo, musí obsahovat kromě kvalitního extraktu kotvičníku zemního také další účinné látky ve správném množství. Patří mezi ně vitamíny (D3, C, B6) a minerály (zinek, hořčík, selen).

Pokud hledáte doplněk stravy obsahující všechny uvedené látky ve správném množství a poměru, vyzkoušejte produkt Primulus bojující s příznaky nízké hladiny testosteronu.

Doplněk stravy PRIMULUS – Opravdu funguje?

Foto: Primulus Group, s.r.o.

Český doplněk stravy s certifikací Státního zdravotního ústavu v Praze

Tým lidí stojících za unikátním doplňkem stravy Primulus má na tuto otázku jasnou odpověď: „Primulus není placebo, ale kvalitní produkt. Jedinečné složení účinných látek je odpovědné za sílu tohoto českého produktu.“ Pokud hledáte opravdu kvalitní doplněk stravy zaručující dostatečné dávkování účinných látek, je Primulus nejlepší volba. Svým složením se jedná o jeden z nejsilnějších produktů na trhu, je certifikován Státním zdravotním ústavem v Praze a má již přes 35 000 spokojených zákazníků. Každý muž má možnost se přesvědčit o účincích produktu na vlastní kůži a najít opět ztracenou mužskou energii, vitalitu i libido.

Primulus nyní v akci s dopravou zdarma po celé ČR si můžete zakoupit zde.

Bližší informace o produktu a tipy, jak přírodně testosteron zvýšit, najdete na www.primulus.cz

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek