Hlavní obsah

Nové tělo, nové já

Foto: Klinika Yes Visage a.s.

Klinika Yes Visage

Už nevypadám dobře ve svých oblíbených džínách. Necítím se v bikinách. Těhotenství se na mně podepsalo. Možná jsou vám tyto povzdechy povědomé, a přesto se vám nedaří dostat se do formy. Proč nevyužít péče odborníků! Fyzická změna s sebou často přináší i změnu psychickou.

Článek

Ať už na vás okolí nahlíží jakkoliv, jediný určující je váš pocit a vaše spokojenost. Někdy stačí i menší zásah z rukou zkušeného specialisty a komplexy, stud či trápení zmizí.

Foto: Klinika Yes Visage a.s.

Paní Juliana před a po liposukci na Klinice YES VISAGE

Foto: Klinika Yes Visage a.s.

Paní Juliana před a po liposukci na Klinice YES VISAGE

Rychleji štíhlá

Laserová liposukce SlimLipo je nejmodernější liposukce současnosti. Bezbolestná, bez celkové anestezie a hospitalizace, dlouhého zotavování a s dvojím efektem. Tuky mizí a laser vypne pokožku, takže předchází vzniku převisů a nerovností. Poradí si s bříškem, boky, zády, stehny, pažemi či podbradkem, ale i všude tam, kde často nepomůže ani cvičení či diety.

Více o liposukci se dozvíte na yesvisage.cz/slimlipo.

Bez povislého přepadajícího bříška

Abdominoplastika dokáže obnovit pevný a rovný vzhled břicha poškozeného těhotenstvím nebo výraznou změnou váhy. Při zákroku lékař upraví rozestup břišních svalů, odstraní přebytky kůže a tukové tkáně, případně i staré jizvy. Lze kombinovat s liposukcí či provést v menším rozsahu jako miniabdominoplastiku.

Více o abdominoplastice najdete na yesvisage.cz/abdominoplastika.

Foto: Klinika Yes Visage a.s.

Paní Jarmila před a po abdominoplastice na Klinice YES VISAGE

Foto: Klinika Yes Visage a.s.

Paní Jarmila před a po abdominoplastice na Klinice YES VISAGE

Pevnější a bez celulitidy

Bojíte se něčeho invazivního, ale přesto toužíte být pevnější, zformovanější či bez celulitidy? YES BodyCare nemá obdoby! Vzpurné tukové usazeniny, celulitidu a povadlou stárnoucí pokožku konečně vyřeší patentovaná technologie trojnásobně hlouběji stimulující pojivovou tkáň v kombinaci s moderním laserem a LED technologií.⁠ Dosud žádné neinvazivní ošetření neobsahovalo tuto kombinaci najednou s mikrostimulací až 21 600 za minutu. Přivítejte pevnější tělo a dejte celulitidě a tukům sbohem. Bezbolestně.

Více o YES BodyCare: yesvisage.cz/celulitida

Foto: Klinika Yes Visage a.s.

Výsledek metody YES BodyCare po pěti ošetřeních

Foto: Klinika Yes Visage a.s.

Revoluční ošetření YES BodyCare je stejně účinné jako příjemné

TIP PRO VÁS:

Toužíte po změně? Mnohdy je to snazší, než si myslíte. Důležitou volbou je konzultace u správného odborníka. I vy můžete vybírat z více než 300 profesionálních služeb a stát se jedním z 30 000 spokojených klientů, které pětihvězdičkově recenzovaná Klinika YES VISAGE ročně obslouží. Navíc od roku 2020 s vítězným titulem Nejdůvěryhodnější značka estetické kliniky v největším nezávislém spotřebitelském hodnocení.

Užijte si letní slevy 15 %! Více na telefonu 227 777 777 nebo na stránkách yesvisage.cz.

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek