Hlavní obsah

Oblečte se do třásní a přidejte do kroku! Tuto efektní módu budete milovat

Foto: Eva Malúšová

Co říkáte? Najdete pro třásně místo v šatníku?

11. 7. 2016

Až zjistíte, že v jejich společnosti nebezpečně přidáváte do kroku, nedivte se. Třásně vypadají v pohybu tak skvěle, že se nebudete chtít ani na chviličku zastavit. V jaké formě si je můžete dopřát?

Článek

Jedno je jisté. Třásně budí pozornost. Pokud je vaším hlavním cílem nevyčnívat, rovnou tento trend přeskočte. Vyznáváte opačnou strategii? Pojďte se s námi podívat, jak různě se dá třásňová móda pojmout!

Jeden kus = spousta nových sestav

Chcete-li do šatníku vnést trochu dynamiky a zároveň si nemůžete dovolit velké investice, pořiďte si jednoduchý top. Slibujeme, že vám na dně skříně ležet nebude. Spárovat ho totiž můžete téměř s čímkoli. Líbí se vám třásně, ale nechcete si je pouštět příliš blízko k tělu? Porozhlédněte se třeba po kabelce.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: top (Mohito, 349 Kč), šortky (Reserved, 699 Kč), boty (H&M, 899 Kč), náhrdelník (H&M, 349 Kč), kabelka (Reserved, 999 Kč)

Foto: archiv firem

Kabelka s třásněmi osvěží i tu nejjednodušší módní sestavu

Malé… třásňové

Pohromadě jim to sluší, nemyslíte? Třásně se objevují i na nesmrtelných malých černých. My jsme se zamilovali do asymetrických šatů na jedno rameno, které jsou zdobené jen ze strany. A pozor, pokud se zrovna nechystáte na formální akci, klidně k nim místo podpatků obujte sandály.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: šaty (Mohito, 1199 Kč), sluneční brýle (The Item, 1850 Kč), psaníčko (C&A, 598 Kč), boty (H&M, 349 Kč), náramky (Mohito, 199 Kč/set)

Přátelská sukně

Za snadno kombinovatelnou se dá označit i černá koženková sukně. Se vzdušnou halenkou a lodičkami vytvoříte elegantní variantu, pustit se ale můžete i do ležérnějších sestav, které budou zahrnovat stylové tenisky nebo placaté sandálky. Tato sukně se dá do party téměř s každým!

Foto: Eva Malúšová

Na foto: body (H&M, 799 Kč), koženková sukně (Mohito, 899 Kč), tenisky (H&M, info o ceně v obchodě), náhrdelník (Mohito, 199 Kč)

Tip pro pokročilé

Vystihuje váš vztah k třásním heslo „Čím více, tím lépe“? Pořiďte si lehkou bundu, na které se s tímto prvkem nešetří. Hodit se bude zejména těm z vás, které nedají dopustit na bohémský styl. Bunda krásně vynikne na lehoučkých, sněhově bílých šatech – pokud zvolíte stejně jako stylistka kratší délku, obujte k nim šněrovací gladiátorky.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: šaty (Mohito, 999 Kč), bunda (Reserved, 1199 Kč), klobouk (Mohito, 599 Kč), náhrdelník (C&A, 250 Kč), kabelka (Reserved, 699 Kč), boty (C&A, 798 Kč)

Foto: archiv firem

Pozor! Vysoko zašněrované boty vyžadují štíhlá lýtka. Nízké gladiátorky si oproti tomu můžete obout všechny

Rafinovaná maxi

Přestože je tato „rybářská“ sukně dlouhá, při každém kroku poodhalí vaše nohy. Třásňová maxi je důmyslná a zároveň nenáročná – vystačí si s jednoduchým topem.

Foto: Eva Malúšová

Na foto: top (H&M, 899 Kč), sukně (H&M, 1499 Kč), sluneční brýle (The Item, 1250 Kč), kabelka (Reserved, 599 Kč), boty (Reserved, 1199 Kč)

Co vy a třásně? Líbí se vám?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek