Hlavní obsah

Odtajněte estetické zákroky celebrit

Foto: Yes Visage

Celebrity na Klinice YES VISAGE

Hollywoodské hvězdy a vůbec celebrity a modelky obecně byly vždy inspirací pro zbytek žen z celého světa. Mají styl, jsou krásné s dokonalou figurou a vždy jim hádáme alespoň o 10 let méně.

Článek

Většina žen touží udělat maximum, aby vypadala stejně jako celebrity či modelky. Ne vždy však to maximum musí znamenat těžkou dřinu v posilovně, přísný jídelníček nebo tvrdý životní režim. Za většinou krásy celebrit je moderní estetická medicína. Několik triků vám prozradí oblíbení lékaři celebrit z největší kliniky estetické medicíny a plastické chirurgie u nás.

Foto: Yes Visage

Michal David na liposukci SlimLipo na Klinice YES VISAGE

Nejmodernější liposukce

Za většinou křivek celebrit je liposukce. Ta nejoblíbenější, ale i nejmodernější, je laserem asistovaná liposukce SlimLipo. Zbaví vás tuku bez bolesti, bez nutnosti celkové anestezie, a navíc po „vysátí" tuku účinek laseru vypne a přilne kůži zpět, takže nevznikají kožní převisy.

Toto nám potvrdil i primář MUDr. Martin Molitor a dodává: „Na rozdíl od jiných liposukcí klienti u SlimLipo oceňují rychlost ambulantního zákroku s minimální zátěží bez nutnosti hospitalizace a dlouhé rekonvalescence,“ vysvětlil nám primář Kliniky Yes Visage. SlimLipo vás navíc nevyřadí z normálního či pracovního života, a lze ji tak snadno utajit. A tají ji i mnoho českých celebrit. K těm, kdo se k liposukci SlimLipo přiznali, patří například Petr Kotvald s břišní oblastí, Michal David v oblasti podbradku nebo sestra Simony Krainové Yvonna.

Foto: Yes Visage

Simona Krainová na botoxu na Klinice YES VISAGE

Foto: Yes Visage

Iva Kubelková na výplních na Klinice YES VISAGE

Celebrity a botox

Botox je oblíbené téma bulváru a nazývají botoxem úplně vše, ale ve skutečnosti to tak není. Šetrná a profesionální estetická dermatologie umí pomocí kvalitních výplní, případně zkušenou aplikací botulotoxinu řešit většinu problematických míst ve tváři – od jemných až po hluboké vrásky, propady a povadající místa v obličeji nebo naopak zakulacené tváře či podbradek. Stejně tak si umí poradit s nevýraznými rty, ztrátou jasných kontur v obličeji nebo kruhy pod očima.

Botoxem se netají naše topmodelka Simona Krainová, která radí, že ačkoli může jít o dnes už běžný zákrok, je opravdu velice důležité zvolit zkušeného profesionála, aby výsledek vypadal přirozeně a dle očekávání. Stejnou kliniku, kam Simona Krainová dochází, zvolila i moderátorka Iva Kubelková, která zase řeší vrásky pomocí kyseliny hyaluronové, což je tělu vlastní látka obsažená také v pokožce.

„Cílem lékařů na naší klinice není člověka přetvářet a stárnutí zastavit, to ani nelze. Smyslem je vrátit trochu čas zpět a projevy stárnutí oddálit. Ale vše s plným respektem k přirozenému vzhledu,” vysvětluje primářka MUDr. Monika Kavková, která je na Klinice Yes Visage oblíbenou lékařkou mnoha českých krásek, které známe z televize.

Foto: Yes Visage

Simona Krainová na plazmaliftingu na Klinice YES VISAGE

Foto: Yes Visage

Alice Bendová na plazmaliftingu na Klinice YES VISAGE

Vlastní krví ke kráse

„Tajemstvím mládí Plazmaliftingu je naše vlastní krev, respektive její část - krevní plazma, která se z krve odstředí. Ta obsahuje růstové faktory, krevní destičky, bílé krvinky a kmenové buňky, navíc tělu vlastní. Tělo tedy nemusí přijímat žádné umělé látky, a nehrozí tak riziko komplikací a vedlejších účinků. Plazma tak pokožku regeneruje a nastartuje v ní procesy omlazení zcela přirozenou cestou. Pokožka začne sama pracovat v 'režimu mladého těla' a omlazovat se,“ vysvětlila nám MUDr. Monika Kavková. Tuto metodu podstupuje například Alice Bendová.

Foto: Yes Visage

Alice Bendová na YES Liftingu na Klinice YES VISAGE

Foto: Yes Visage

Dáda Patrasová na YES Liftingu na Klinice YES VISAGE

Prošití obličeje nitěmi

Omlazení nitěmi či mezonitěmi neboli YES Lifting řeší propadající se a pokleslé tkáně v obličeji jako tváře, podbradek či obočí, které dělají člověka starším a vytváří smutný až unavený výraz v obličeji. Je to šetrná technika vypnutí kůže, která „zavěsí a upevní“ obličej zpět do jasných a mladistvých kontur a zpomaluje fyziologické změny poklesu tkáně obličeje a krku způsobené stárnutím.

„Vše je řešeno jen vpichy speciální kanylou, bez nutnosti použití skalpelu, bez jakéhokoli odřezávání kůže a bez jizev,“ Tento zákrok podstoupila například Dagmar Patrasová a zpevnění čela pomocí mezonití také Alice Bendová.

Foto: Yes Visage

Martin Maxa na operaci víček na Klinice YES VISAGE

Padající víčka

Se změnami obličeje vlivem stárnutí souvisejí i padající víčka a váčky pod očima. S přibývajícím věkem se tento problém dotýká mnoha lidí. Moderní úpravu víček podstoupil například zpěvák Martin Maxa. „Využíváme s úspěchem nejmodernější techniku umožňující provést úpravu víček ambulantně a v mnohem kratším časovém intervalu, pouze v místním znecitlivění a s omezením viditelných jizev. Minimalizujeme otoky či podlitiny a výrazně zkracujeme dobu hojení,“ doplňuje k jeho zákroku MUDr. Martin Molitor.

Foto: Yes Visage

Zvětšení prsou pomocí implantátů na Klinice YES VISAGE

Foto: Yes Visage

Zvětšení a modelace prsou na Klinice YES VISAGE

Tolik přetřásaná prsa

Většina žen si přeje mít větší, plná a tvarově stejná prsa. A pokud to vezmeme čistě statisticky, nejvíce sebevědomí dodává ženám právě zvětšení nebo modelace prsou. „Nejen mezi celebritami, ale obecně je na naší klinice o úpravu prsou veliký zájem. Využíváme moderní postupy, které jsou ale zároveň maximálně šetrné. Stejně jako u každého jiného zákroku platí, že chcete-li mít hezká prsa bez zbytečných jizev a komplikací, pak je potřeba zvolit zkušeného chirurga. Navíc nejen prsa, ale všechny změny by měly působit velice přirozeným dojmem a bez jakýchkoliv stop chirurgického zákroku,“ vysvětluje primář Kliniky Yes Visage MUDr. Martin Molitor, PhD.

Foto: Yes Visage

Celebrity na Klinice YES VISAGE

Kam chodí české celebrity?

Slova primáře Kliniky Yes Visage ostatně potvrzuje mnoho spokojených klientů i z řad známých osobností. Ty si zde takřka doslova podávají dveře. Mezi klienty této kliniky, která je se svými pobočkami v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě největší klinikou estetické medicíny u nás, patří například i Lucie Bílá, Alice Bendová, Petra Faltýnová, Iva Kubelková, Marta Jandová, Tereza Kerndlová, Veronika Freimanová, Kateřina Brožová nebo třeba topmodelka Simona Krainová, o kterou klinika pečuje celkově už léta.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama