Hlavní obsah

Omládla jsem během obědové pauzy! Je to k neuvěření

Foto: Yes Visage

Proměna paní Hanky se povedla

Hanka je aktivní padesátnice, která pravidelně cvičí jógu a vyznává zdravý životní styl. Přesto jednoho dne pocítila, že její vnější vzhled nedosahuje stejné svěží úrovně jako její duše. Mohla by se s tím prostě smířit, ale ona se rozhodla omládnout. Nejlépe na počkání.

Článek

„Když jsem se na sebe ráno dívala do zrcadla, říkala jsem si, že už to prostě není ono. Vadily mi vrásky na tvářích, nad horním rtem, povislá kůže na spodní čelisti,“ svěřuje se Hanka, která se rozhodla jednat a vyrazila na Kliniku YES VISAGE známou i svými zkušenými dermatology, jež dokážou každému připravit řešení na míru.

Foto: Yes Visage

Paní Hanka na Klinice YES VISAGE

Na konzultaci Hanka dorazila na doporučení své sestry, která pro ni byla tou nejdůvěryhodnější reklamou, a od níž vyzvěděla, na co se může těšit. „Sestře ubylo vrásek a byla taková rozsvícená,“ říká paní Hanka, která dnes sama září spokojeností, a je znát, že je s výsledkem nad míru spokojená.

Více o tom, jak řešit vrásky najdete na www.yesvisage.cz/vrasky

Foto: Yes Visage

Odbornice doporučily paní Hance omlazení přímo na míru

„U paní Hanky bylo třeba stavět od základů, doplnit objem do horní části obličeje, zlepšit kvalitu pleti, aby nebyla se spoustou vrásek, ale zůstala zachovaná mimika,“ vysvětlila MUDr. Tereza Gabryšová z Kliniky YES VISAGE, co vše během ošetření bylo třeba na pleti paní Hanky vylepšit. „Aplikace kyseliny hyaluronové je rychlá, bez skalpelu, změna je vidět hned a stihnete ji třeba během obědové pauzy, stejně jako revoluční ošetření laserem Fotona 4D, které pleť vypne, vyhladí, zbaví ji vrásek i pigmentových skvrn,“ doplňuje Tereza Gabryšová.

Více o tom, jak do tváře doplnit objem najdete na www.yesvisage.cz/vyplne

Foto: Yes Visage

Aplikace kyseliny hyaluronové je rychlá

S většinou problematičtějších míst ve tváři – od jemných až po hluboké vrásky, zejména mezi obočím u kořene nosu, v okolí očí, na čele, ale i s nosoretními rýhami, si umí poradit profesionální aplikace kvalitních výplní na bázi tělu vlastní kyseliny hyaluronové, případně zkušená aplikace botulotoxinu. Výplně „vyzmizíkují“ i kruhy pod očima a zvýrazní málo definované rty.

Více o výplních a botoxu najdete na www.yesvisage.cz/vrasky

Foto: Yes Visage

Výplně dokáží zvýraznit a zvětšit rty

Proměna paní Hanky se velmi povedla, a tak se o radost z ní podělila s další spokojenou klientkou Kliniky YES VISAGE, Kamilou Nývltovou, i se všemi kamarádkami, kterým podobný „refresh“ velmi doporučuje. „Každé ráno se cítím, jako bych byla dobře vyspalá, je to nesmírně příjemný pocit. Po zákroku jsem vůbec nebyla vyřazená z běžného provozu, fungovala jsem, tak jak jsem zvyklá. Dokonce jsem už za týden mohla vyrazit na jógový víkend,“ uzavírá s úsměvem Hanka.

Foto: Yes Visage

Paní Hanka je po zákrocích nesmírně spokojená. Konečně vypadá mladší!

I vy smutně vzdycháte nad starými fotkami, kde se na vaší tváři ještě nestihl zapsat čas, trápí vás první vrásky, váčky pod očima či celkový pokles pokožky? Specialisté z Kliniky YES VISAGE s pobočkami v Praze, Brně, Ostravě a Bratislavě mají řešení pro každého. Jakýkoliv ze zákroků kliniky můžete mít i vy. A to zcela zdarma v soutěži. Více informací na www.yesvisage.cz

Video z proměny

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.