Hlavní obsah

Omlazení pleti bez skalpelu? Vsaďte na mořský kolagen!

Foto: Lovio s.r.o.

Foto: Lovio s.r.o.

Už jste vyzkoušela mořský kolagen na pleť? Že ne? Jeho blahodárné účinky na pleť, vlasy a nehty potvrzují mnohé vědecké studie. V tomto článku vám představíme beauty drinky Collavio, které nabízí celou řadu benefitů pro pleť, vlasy a nehty.

Článek

Léto je téměř u konce a mnoho z nás čelí problémům s vysušenou pletí, pigmentovými skvrnami nebo matnými vlasy, které způsobil dlouhodobý pobyt na slunci. Také přibývající roky pleti na kráse nepřidají. Naštěstí však existuje způsob, jak jí navrátit pružnost a jas zcela přírodní cestou, a tím je užívání doplňků stravy s mořským kolagenem.

Foto: Lovio s.r.o.

Collavio Exclusive – mangoFoto: Lovio s.r.o.

Co je kolagen

Kolagen je nejhojněji zastoupený protein v lidském těle a má obrovský vliv na stav naší pokožky, vlasů, nehtů a pohybového aparátu. Pokud ho máme dostatek, naše pokožka a vlasy vypadají zdravě a mladistvě. Bohužel, po 25. roce života schopnost vlastní produkce kolagenu začíná slábnout a po 40. roce si ho tělo přestává tvořit úplně. Také nezdravý životní styl, kouření a dlouhodobé vystavování pokožky slunečnímu záření úbytek kolagenu urychlí.

Collavio – účinné beauty drinky s přidanou hodnotou

Lahodné beauty drinky s příchutí jahody, manga a citronu jsou na českém trhu poměrně novinkou. Narůstajícímu zájmu ze strany spotřebitelů se těší především díky své jemné chuti a pozitivním účinkům na pleť a vlasy. Jedná se o produkt s kolagenními peptidy z udržitelných rybolovů a nenajdete v něm cukr, lepek ani laktózu.

Foto: Lovio s.r.o.

Collavio citron a jahodaFoto: Lovio s.r.o.

Základní řada Collavio proti prvním známkám stárnutí

Prevence je základ. S blížící se třicítkou je třeba myslet na první anti-age péči o pleť, a to jak v podobě kosmetických produktů, tak i vnitřní výživy. Beauty drink Collavio s příchutí jahody a citronu obsahuje bioaktivní mořský kolagen, kyselinu hyaluronovou, zinek a vitamin C, který podporuje tvorbu kolagenu a zároveň je důležitý antioxidant. První výsledky užívání pocítíte již za 8 týdnů.

Foto: Lovio s.r.o.

Beauty drinky CollavioFoto: Lovio s.r.o.

Collavio Exclusive - dokonalá anti-age péče pro zralou pleť

Vysoce účinný beauty drink obsahuje celou řadu anti-age látek. Jeho základem je mořský kolagen, kyselina hyaluronová a vitamin C, které doplňují pšeničné ceramosidy, koenzym Q10, lucuma, zinek, selen a vitaminy B1, B2, B3 a B7. Díky svému bohatému složení pomáhá zmírňovat známky stárnutí a revitalizuje sluncem unavenou pleť.

Reklama