Hlavní obsah

Pants Solution Lindex

Foto: Lindex

Lindex přichází s řešením, jak si zjednodušit nákup kalhot

Zkoušení kalhot bývá vždy nepříjemné a nudné. Lindex proto přichází s řešením, jak si nákup kalhot zjednodušit. Kalhoty a džíny mají odteď jména, takže jakmile najdete střih, který vám dokonale padne, budete mít na výběr z několika variant. Vyberte si svůj střih a příště už nemusíte zkoušet!

Článek

AVA kalhoty Tapered

499 Kč

Chcete-li dosáhnout ležérního stylu, kalhoty s kónickými nohavicemi jsou tím pravým řešením. Jsou stylové, ale přesto nepůsobí upjatě a díky elastickému pasu se oblékají tak snadno!

Foto: Lindex

Ilustrační foto

IRIS úzké kalhoty 

999 Kč

Klasika s úzkým sedem a nohavicemi. Dokonalé kalhoty, ve kterých můžete chodit každý den. Hodí se k nim jak lodičky, tak tenisky.

Foto: Lindex

Ilustrační foto

JONNA kalhoty s vysokým pasem

999 Kč

Elegantně nebo pohodlně? Úzký styl s vysokým pasem vždycky lichotí postavě, je velmi pohodlný a bezešvý efekt je navíc perfektní volbou pro elegantní a ladný vzhled.

Foto: Lindex

Ilustrační foto

ELLIE kalhoty zúženého střihu

999 Kč

Vysoký pas a záhyby vepředu přispívají k siluetě, jež lichotí postavě a v kombinaci se zužujícími se nohavicemi působí elegantně. Budou vypadat skvěle, i když si do nich zastrčíte tričko nebo je zkombinujete s bundou.

Foto: Lindex

Ilustrační foto

MAIA kalhoty

999 Kč

Pokud chcete dosáhnout ležérního vzhledu, sáhněte po zúžené nohavici a mírně sníženém rozkroku. K tomuto nenucenému dojmu přispívá pas, jenž pohodlně obepíná boky.

Foto: Lindex

Ilustrační foto

NOMI volné kalhoty 

999 Kč

Volné kalhoty s klasickým pasem a nohavicemi budou vaším oblíbeným střihem, pokud chcete vypadat více konzervativně.

Foto: Lindex

Ilustrační foto

CHINOS kalhoty

999 Kč

Základní ležérní kousek. Chinos kalhoty s klasickým střihem můžete kombinovat tak, aby váš outfit působil elegantně, nebo naopak velmi ležérně. Vezměte si k nim boty na podpatcích a dopřejte si ležérní vzhled, nebo lodičky s úzkou špičkou, které se postarají o to, že budete vypadat více šik.

Foto: Lindex

Ilustrační foto

VERA lesklé skinny džíny s vysokým pasem

1399 Kč

Díky lichotivě působícímu vysokému pasu a štíhlému střihu v oblasti sedu a nohavic jde o kousek, po kterém sáhnete, když budete chtít vypadat elegantně a ladně.

Foto: Lindex

Ilustrační foto

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.