Hlavní obsah

Plavky vcelku? Krásnější než kdy jindy!

Foto: Calzedonia

Plavky vcelku jsou úžasně praktické a dokážou být až neuvěřitelně milosrdné k vašim nedostatkům

11. 7. 2011

Stejně jako dvojdílné plavky i tyto mají nespočet různých střihů a typů, vykrojení a zdobení, a již několik sezon i sexy průstřihů, což z nich dělá jejich zdatného konkurenta. Ještě nikdy nebyly jednodílné plavky tak hravé i tak svůdné!

Článek

Bikinám se vyhýbá mnoho žen z různých důvodů – stydí se za své bříško nebo se na ně prostě a jednoduše ve svém věku už necítí – dnes už to ale neznamená, že se musíte zahalit do nevzhledného černého vaku, který vypadá, jako by měl velké břicho a prsa už všité dovnitř! Existují totiž střihy plavek, které působí elegantně a zajímavě a jejichž působivě řešený vršek připomíná top, ve kterém byste mohly klidně vyrazit do baru.

Trend sezony – bez ramínek

Plavky vcelku a bez ramínek – pro mnoho žen naprosto nepředstavitelná a nenositelná kombinace. Pravdou je, že vzhledem k strachu většiny z vás i z obyčejného topu bez ramínek (tipy na ty nejkrásnější naleznete v článku Odvažte se. V topu bez ramínek!), se pravděpodobně vyhnete těmto plavkám velkým obloukem. Ty z vás, kterým ale nebrání větší poprsí či jeho již ne tak pevný tvar, nebo ty, kterým se prostě tyto plavky líbí, by měly zhlédnout náš přehled těch nejkrásnějších!

Foto: archiv firmy

Na foto: vše Debenhams 683 Kč, 694 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Asos 569 Kč, Debenhams 921 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Asos 813 Kč, Debenhams 921 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Etam 729 Kč, H&M 271 Kč

Sexy průstřihy

Průstřihy udělaly z jednodílných plavek skutečnou módní záležitost. Pravdou je, že jsou velice ožehavým prvkem, neboť si musíte dávat hodně velký pozor na to, jaký druh průstřihu zvolíte. Plavky hluboce vykrojené v pase, kde podprsenku a kalhotky spojuje jen pruh látky vprostřed břicha, jsou určené pouze pro ženy s dokonalou linií pasu a vůbec nejlépe s perfektní postavou. Průstřihy totiž mají tu moc přitáhnout k sobě veškerou pozornost! Ale právě díky rafinovaně umístěným průstřihům jsou jednodílné plavky tak dráždivě sexy!

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Etam 850 Kč, Victoria's Secret 2004 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Topshop 813 Kč, Victoria´s Secret 1219 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Asos 569 Kč, Victoria's Secret 1219 Kč

Foto: archiv firmy

Na foto: vše Red Carpet 1289 Kč, 1610 Kč

Elegantní a tvarující postavu

Máte rády klasiku a obecně vás představa sebe samé v plavkách trochu děsí? Rády se cítíte v plavkách příjemně bez neustálého kontrolování a popotahování? Pak jsou tyto plavky přesně pro vás! Působí jednoduše, ale jejich střihem si můžete dopomoci ke krásně tvarované postavě (tipy na super cvičení najdete zde: Zázračné prkno na hubnutí). Skryjí větší zadeček i bříško, stahují na těch správných místech a vzor, řasení či šev odpoutá od proklínaných partií pozornost! Pořiďte si je v zeštíhlující černé nebo jiné decentní i zářivé barvě a vytvořte kolem sebe auru elegance a zdravého sebevědomí!

Foto: archiv firmy

Na foto: vše Debenhams 434 Kč, 976 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Asos 813 Kč, Debenhams 922 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Etam 729 Kč, KappAhl 799 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Debenhams 921 Kč, Victoria's Secret 1820 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Red Carpet 600 Kč, Victoria's Secret 1202 Kč

Se vzorem i volánky!

Vyhovuje vám klasický střih jednodílných plavek, ale chcete, aby byly zároveň zajímavé, hravé či sexy? Naštěstí mají dnešní výrobci dostatek fantazie, a tak se můžete v našich obchodech setkat s plavkami posetými pestrými květinami i sexy zvířecími vzory, narazíte na plavky plné volánků, cvočků a flitrů, které dělají jednodílné plavky skutečné skvosty. Těšte se třeba i jen ze zajímavé barevné kombinace a užívejte si v těchto modelech pocit jedinečnosti!

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Topshop 921 Kč, Victoria's Secret 868 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): 3Suisses 989 Kč, Topshop 813 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Asos 813 Kč, Jackpot 610 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): Debenhams 749 Kč, H&M 203 Kč

Foto: archiv firem

Na foto (zleva): 3Suisses 699 Kč, Litex 895 Kč

A jak jste na tom s plavkami vcelku vy?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.