Hlavní obsah

Pohrajte si s loknami

Foto: Philips.cz

Svůdné lokny sluší téměř každé ženě. Jen jde o to, vybrat ty pravé

Chcete každý den vypadat upraveně? Dopřejte si svěží lokny, které si rychle a snadno vytvoříte doma.

Článek

Možná jste ještě nenašla ten správný grif, jak zařídit, abyste každý den odešla z domu s účesem, který nebude vypadat, a) že jste se ráno neučesala, b) že jste sice měla snahu, ale nevyšlo to. S fénem se potýkáte už docela dlouho, ale výsledek je tak 50 na 50. Žehlička leží ve skříni, protože vám vlasy přísně srovnané do pozoru nesluší a k žádnému jinému účesu jste s její pomocí nedospěla. A klasickou kulmu jste vyhodila už před lety, protože jste si o ni popálila prsty a po hodině strávené před zrcadlem byl výsledek rozpačitý.

Foto: Philips.cz

Vyberete pramen vlasů, vložíte jej do natáčecí komory a stisknete tlačítko. Jednoduché, že?

Rychle, jednoduše, šetrně

Toužíte po dokonalých vlnách? Pak jste ideální adeptkou na automatickou kulmu. „Její největší výhodou je jednoduché používání a rychlost. S její pomocí zvládne vytvořit krásné vlny jako od kadeřníka každá žena, i když nemá ráno času nazbyt. Výsledek je přitom ohromující, ať už si vytvoří přirozeně zvlněný účes, nebo perfektně tvarované lokny,“ konstatuje Miroslava Komanová, marketingová manažerka značky Philips HairCare. A dodává, že nejnovější model, automatická kulma Philips StyleCare Prestige, tvaruje vlny opravdu chytře. Díky speciální technologii drží lokny všeho druhu tvar úžasně dlouho, ale během úpravy je nepřehřívá, takže o ně zároveň pečuje. Další pečující porci dostanou vaše vlasy i díky keramickému válci napuštěnému keratinem. Válec je navíc oproti předchozím modelům delší, takže na něj namotáte dvakrát tolik vlasů a celá úprava účesu je výrazně kratší. A nehrozí vám ani popálené prsty!

Foto: Philips.cz

Speciální technologie automatické kulmy Philips StyleCare Prestige umožňuje vytvořit dlouhotrvající vlny při nižší teplotě.

Sedmadvacetkrát jiná

Díky tomu můžete kulmu směle používat každý den. Nezatěžuje ani vaše vlasy, ani váš ranní harmonogram a zajistí, že budete vždy vypadat skvěle – a pokaždé jinak. Díky různým nastavením teploty, času a směru natáčení můžete vyzkoušet až 27 různých druhů vln od lehce zvlněných po pevné hollywoodské lokny. Automatická kulma Philips StyleCare Prestige stojí 3499 Kč a při nákupu od 1. 2. do 31. 3. 2018 ji můžete 45 dní testovat s garancí vrácení peněz.

Více na www.philips.cz/vlasy nebo zde. Případně si přečtěte naše další tipy, jak na péči o vlnité vlasy.

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek