Hlavní obsah

Položte si vinylovou podlahu sami

Foto: fatrafloor.cz

Fatra FatraClick, Dub letní

Hledáte podlahu, kterou byste si mohli položit sami, a zároveň by splňovala veškeré vaše požadavky? Už jste ji našli, poohlédněte se po české plovoucí vinylové podlaze FatraClick.

Článek

Čeká vás rekonstrukce a přemýšlíte, jakou podlahu vybrat? Zvolte vinylovou. Vinylová plovoucí podlaha FatraClick se skládá z několika vrstev. Pod designovou vinylovou vrstvou s PUR úpravou, která zabraňuje špinění a chrání podlahu před poškozením, je HDF deska, na které je zespod umístěna navíc korková vrstva, zajišťující vynikající zvukovou i tepelnou izolaci. Jednotlivé díly podlahy jsou opatřeny zámkovým systémem Uniclic, který využívají také renomovaní výrobci dřevěných či laminátových podlah.

Foto: fatrafloor.cz

Fatra FatraClick, Dub světlý

Podlahu FatraClick zvládnete položit sami, a to bez drahého nářadí či velkých zkušeností. Instruktážní video z pokládky tohoto druhu podlahy dokazuje lépe než slova, jak je instalace podlahy jednoduchá. Žádné lepení, stačí opravdu jen kliknout a tak spojovat jednotlivé části do sebe. Můžete si tak vytvořit i vlastní netradiční kombinace. Váš interiér poté získá zcela novou a originální atmosféru, stačí jen zapojit fantazii a začít tvořit.

A že je opravdu z čeho vybírat, dokládá nabídka 20 originálních přírodních dekorů inspirovaných dřevinami z celého světa, přičemž ke všem jsou nabízeny i designové lišty ve stejných vzorech.

Foto: fatrafloor.cz

Fatra FatraClick, Dub vintage

Kvalitu podlahy oceníte hned po položení, neboť je okamžitě připravená pro zatížení. Podlahy jsou navíc testovány na odolnost vůči bakteriím, velmi lehce se udržují a čistí, jsou tudíž vhodné pro domácnosti a rodiny s alergiky.

Foto: fatrafloor.cz

Fatra FatraClick, Dub selský přírodní

Více informací o vinylových podlahách naleznete na http://www.fatrafloor.cz/

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama