Hlavní obsah

Povánoční výprodeje jsou tu – nakupujte pohodlně i bez peněz

Foto: Photo by John Schnobrich on Unsplash

Vánoce už jsou pryč a v plném proudu jsou tak povánoční výprodeje, které nenechají nás ani naše peněženky chladnými. Ty však mohou právem protestovat, jelikož po Vánocích budou o tučný obnos peněz lehčí.

Článek

Jak si mimořádné slevy nenechat ujít a zároveň se nedostat do minusu? Vyzkoušejte odloženou platbu.

Jak funguje odložená platba?

Odložená platba funguje úplně jednoduše. Zboží v e-shopu nakoupíte tak, jak jste zvyklí, jen s tím rozdílem, že ho zaplatíte až 14 dnů od jeho doručení. Tuto platební metodu tak oceníte zejména v případě, že si chcete pořídit nějaké dražší zboží, ať už elektroniku, či vysněnou kabelku ve slevě, ale do výplaty máte ještě daleko. Taky se vám může hodit, pokud nechcete připlácet za dobírku a nebo pokud danému e-shopu tolik nedůvěřujete a nechcete platit předem.

Jak nakoupit pomocí odložené platby?

Nákupní proces v e-shopu je v rámci odložené platby takřka stejný jako při využití klasické platební metody jen s tím rozdílem, že během placení vyberete možnost MALL Paynakupte teď, plaťte za 14 dní. Není třeba dokládat žádné příjmy, stačí jen projít rychlým SMS ověřením. Služba je zcela zdarma a objednávka vám bude doručena způsobem, jaký si zvolíte. Při využití této platební metody navíc získáte přístup do MALL Pay zóny, kde uvidíte přehled všech svých nákupů i stav jejich zaplacení. Nakoupit tímto způsobem můžete on-line u různých obchodníků, a to až do výše 15 000 korun (pokud uděláte více objednávek za sebou). Zboží zaplatíte až za 14 dní od doby jeho doručení. Nemusíte se však obávat, že byste lhůtu zmeškali, s blížícím se datem splatnosti vám vždy přijde včasné upozornění prostřednictvím SMS.

Plaťte jen za to, co chcete

Odložená platba v sobě skrývá hned několik výhod. Jednou z jejích hlavních předností je to, že za ni třeba oproti dobírce nebo nákupu na splátky neplatíte ani o korunu navíc. Uvítají ji tak hlavně ti, kteří nemají čas obcházet kamenné obchody, zároveň však neradi platí za zboží, které ještě neměli v ruce. Jakmile vám přijde kupříkladu zásilka s dětským oblečením, můžete si vše s dětmi v pohodlí doma vyzkoušet a rozhodnout se, zda oblečení chcete. Pokud vám zboží vyhovuje, platbu můžete provést kdykoliv do dvou týdnů od jeho doručení.

V opačném případě zásilku jednoduše vrátíte do obchodu a vrácení peněz neřešíte. Odložená platba může být spásou zejména ke konci měsíce, kdy do výplaty je ještě daleko a vám se doma rozbije například pračka. Díky této moderní platební metodě si nový spotřebič můžete koupit prakticky hned a zaplatit ho až ve chvíli, kdy budete mít peníze na účtu.

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek