Hlavní obsah

Povlečení jako vánoční dárek? Proč ne!

Povlečení jako vánoční dárek? Proč ne!

Už příští měsíc tu budou Vánoce, a tak je nejvyšší čas se věnovat nákupu dárků.

Článek

Mnoho z nás si klade otázku, zda je vhodné své blízké potěšit něčím praktickým. Pokud řešíte to samé i vy, zkuste své nejbližší obdarovat hezkým ložním prádlem.

Povlečení vždycky potěší

Je všeobecně známo, že povlečení je dominantním prvkem každé ložnice. Pokud jej vybíráte jako dárek, zvolte takové, které se hodí k naturelu obdarovávaného. Nikoho asi nepřekvapí, že si ženy potrpí na květinové a romantické vzory, muži dávají přednost nadčasové klasice v podobě proužků a našim nejmenším uděláme radost oblíbenou pohádkovou postavičkou.

Bavlněné povlečení na dvě lůžka ADINA – fialová

Podlehněte 3D motivům

S trojrozměrnými motivy se dnes můžete setkat také v oblasti lůžkovin. 3D povlečení je v tuto chvíli módní hit a těší se stoupající oblibě. Důvod je jednoduchý. Mezi rozmanitými vzory, které opticky vystupují z látky, si opravdu vybere každý. V nabídkách obchodů najdete motivy světových metropolí, zvířat, přírody, nebo dokonce vesmíru. Pokud jde o materiál, i zde si přijdou na své jak zarytí zastánci bavlny, tak i věční zimomřivci, kterým budou vyhovovat spíše hřejivé vlastnosti umělých vláken.

3D bavlněné povlečení ORCHIDEJ

Prostěradlo jako vánoční dárek

Prostěradla v současnosti nejsou pouhý doplněk. Mají velký podíl na tom, jak se v posteli cítíme. Tak například froté prostěradla jsou příjemně hřejivá a hodně savá, jersey se hodí i k luxusnímu povlečení či na letní měsíce, a pokud ve svém loži vyžadujete absolutní čistotu, můžete zvolit antibakteriální bambusová prostěradla. Dnes už není problém sehnat jakoukoliv barvu či velikost, a to i na atypické rozměry postelí.

Praktický pomocník do koupelny

Pokud existuje nějaká věc, bez které se v koupelně zkrátka neobejdete, pak je to právě ručník nebo osuška. Těch není v žádné domácnosti nikdy dost, protože je mimo jiné využíváme na sport či koupání v bazénu. Při výběru se zaměřte především na gramáž. Čím vyšší tato hodnota je, tím jsou ručníky a osušky kvalitnější a odolnější proti poškození. Ideální jsou výrobky o gramáži 450 g/m² a více, u těch si můžete být jisti, že vám udělají dobrou službu.

Tipy na praktické vánoční dárky jsme si už řekli a nyní vyvstává otázka, kde je pořídit. Doporučujeme internetový obchod RodinneBaleni.cz, který se specializuje na prodej lůžkovin. Veškerý sortiment si můžete prohlédnout a objednat z pohodlí svého domova, a pokud si nebudete vědět s čímkoliv rady, poraďte se se zkušeným personálem. Nakupovat u odborníků se vyplatí.

Bambusový ručník MAYA – šedá 50 × 90 cm

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek