Hlavní obsah

Pozor, dámy! Tyhle činnosti připadají mužům asexuální

Foto: Shutterstock.com

To, co žena říká, a muž slyší, jsou občas dvě zcela rozdílné věci

Líbit se partnerovi, být pro něho žhavou nymfou. To si přeje asi každá žena. Jenže ne vždy to tak je. Některé činnosti totiž mužům připadají vyloženě asexuální. Které to jsou? Zeptali jsme se jich!

Článek

Některé z běžných aktivit, u kterých by vás to ani nenapadlo, pokládají muži za asexuální. A nic by na tom nezměnil ani fakt, že by se jim věnovala ta největší sexbomba na světě. O jaké činnosti jde? Na to jsme se pánů zeptali a tady je výsledek.

Úklid

Za určitých okolností by úklid mohl být sexy. Jen si představte krásnou hospodyňku, co má na sobě jen titěrnou zástěrku, utírá prach a v předklonu sbírá drobečky ze země. Jenže realita většinou vypadá docela jinak, a tak v některých mužích situace, kdy jejich žena uklízí, zabíjí veškerý milostný apetit.

„Moje žena vždycky poletuje po domě, v ruce hadr, se kterým šudlá stůl, poličky, prostě všechno. Jak to chce mít rychle, tak freneticky běhá, uklízí věci do skříněk a skříní, vyhazuje, co jí přijde pod ruku. A to teda není pohled pro bohy,“ říká dvaačtyřicetiletý Michal.

Chápe, že to je potřeba udělat, často i s úklidem pomůže, ale vlastně spíš z vypočítavosti. „Úplně mě drtí, jak se moje hezká žena při té činnosti mění v ufuněnou uklízečku, takže pomáhám, aby z ní co nejdřív zase byla moje kráska,“ směje se Michal a přiznává, že ve chvíli, kdy jeho partnerka zahodí hadr a uklidí vysavač do skříně, je pro něj opět nepřekonatelně sexy.

Foto: Iakov Filimonov, shutterstock.com

Nejen úklid, ale i uklízející žena bývají pro muže noční můra

Zahradničení

Hodně žen holduje zahradničení. Plení záhonků, sázení květinek a zastřihávání keříků je pro ně relax, koníček s krásnými výsledky v podobě rozkvetlé zahrady. Ale pozor, někteří pánové to těžce nesou. „Moje žena zahradničení miluje. Jakmile vypukne jaro, vidím ji v podstatě jen v podřepu, jak se rýpe v hlíně, na rukách pracovní rukavice, v kapsách zástěry nejrůznější zahradnické náčiní. A sexy teda rozhodně není,“ tvrdí osmatřicetiletý Pavel.

Současně přiznává, že díky zahradě je jeho žena leckdy i nesmírně krásná. „Když je v zahradnictví a nakupuje kytky, září spokojeností a je děsně roztomilá. Jako dítě v hračkářství. A pak ty večery na rozkvetlé zahradě se sklenkou vína, pravda, to sexy je,“ říká Pavel.

Foto: bokan, shutterstock.com

Vášnivá zahradnice může zchladit mužské vášně

Četba

Žena čtyřicetiletého Martina je vášnivá čtenářka. Čte prý v každé volné chvilce. „Ne že by nebyla sexy, když polonahá leží na gauči a je zahleděná do knížky. Jenže, jakmile se začte, kdykoli na ni promluvím, zvedne hlavu od knížky a má výraz zmatené myši. Jako bych ji vytrhnul z jiného světa, chvíli na mě kouká, kdo vlastně jsem a co po ní chci,“ vypráví Martin. A právě tenhle výraz mu připadá naprosto asexuální.

Usínání

Honza (37) tvrdí, že nesnáší způsob, jakým jeho žena usíná. „Lehne si, totálně se zahrabe pod peřinu, úplně se do ní zakuklí, nekouká jí ani palec u nohy. Hlavu si obloží polštáři, takže je z ní vidět snad jen špička nosu,“ popisuje Honza.

Přitom, když vchází do ložnice, je prý ztělesněním sex-appealu. „Nosí hezké košilky, ladně jde do postele, ale během chvilky se tahle kráska změní v kokon, a kouzlo je pryč,“ tvrdí Honza. Naštěstí je prý i po více než deseti letech jejich vztahu dost okamžiků, kdy dá jeho žena před spánkem přednost jiným radovánkám, a zakuklí se až později. „A to jí pak samozřejmě rád prominu,“ směje se Honza.

A co připadá asexuální vašemu partnerovi?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek