Hlavní obsah

Přejeme vašemu miminku jen to nejlepší

Tři kila šedesát pět a padesát dva centimetrů. A kolik měřilo a vážilo vaše miminko?

Narození miminka je něco úžasného. Nezáleží tolik na tom, kolik měřilo či vážilo, ale hlavně zda je zdravé a má se k světu. Přejeme mu do prvních dnů a vůbec do života jen to nejlepší. A nejsme na to sami.

Článek

Každý ten uzlíček štěstí denně něčím novým překvapuje. A jeden jako druhý rostou jako z vody. Babička třeba vynechá jen pár dní, a už se nestačí divit. Těší nás, když dobře baští. Radost máme, když je nic netrápí. A hřeje nás, když klidně spinkají.

Přejeme jim šťastnou současnost i budoucnost. Víme, že jejich štěstí bývá na prvním místě v drobnostech, jednoduchých projevech lásky a náklonnosti. A moc dobře víme, že šťastná budoucnost je také v péči a starostlivosti.

Proto nepřekvapuje, že své úsilí spojují ve společný čin nejvyhledávanější stavební spořitelna a přední výrobce věcí potřebných pro děti a jejich maminky.

Tomu, aby z miminka vyrostlo šikovné batole a z něj pak zvídavý předškoláček, pomáhají prima věcičky známé značky Chicco. Na trochu vzdálenější budoucnost, se šťastným vykročením do dospělosti, pamatuje speciální nabídkou pro děti zase Českomoravská stavební spořitelna, známá jako Liška.

Chcete vědět více? Snadná pomoc: zadejte adresu získejteulisky.cmss.cz.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.