Hlavní obsah

Překladač M3 od Vasco Electronics na veletrzích v Dubaji

Foto: Vasco Electronics

S elektronickým překladačem M3 máte svět na dosah rukyFoto: Vasco Electronics

Potřebujete rychle přeložit větu z madarštiny nebo jiné cizí řeči do češtiny? Nerozumíte cizím jazykům, ale potřebujete se domluvit v zahraničí? Chtěli jste se zeptat na cestu nebo naopak někomu poradit kudy kam, ale nevíte, co odpovědět?

Článek

Výuka cizích jazyků je velice důležitá, ale když na to nemáte ani čas ani možnosti – budete potřebovat pomocníka. Ideální by byl překladatel, ale ten je moc drahý a určitě by s vámi nemohl být všude a pořád. Proto je zde elektronický překladač řeči, který vám umožní přeložit cokoliv a kdekoliv.

Pomocí elektronických překladačů budete mluvit s jinými tak, abyste si rozuměli.

Moderní technologie pro všechny. Technologická novinka a nový směr v oblasti elektronických překladačů. Překladač Vasco M3, to je nejenom pohodlný komunikátor, protože přeloží to, co říkáte, do více než 70 jazyků. To je jednoduché a intuitivní ovládání na displeji. Překlady jsou okamžité s přesností 96 %. Zařízení má SIM kartu, která vám zaručuje internet zdarma, a to doživotně, samozřejmě bez jakýchkoliv dodatečných nákladů! Tento přístroj má nejlepší výslovnost mezi všemi jazykovými překladači. Bez problému si poradí s překladem mluveného slova. Přeložený text je nahlas vyslovený rodilým mluvčím.

Aplikace TranslaCall vám umožňuje překládat telefonní hovory. Překladač M3 přeloží jakoukoliv konverzaci tak, aby si obě strany hovoru snadno a lehce porozuměly.

MultiTalk aplikace umožňuje skupinové konverzace až se 100 lidmi najednou hovořícími v různých jazycích.

Aplikace PhotoTranslator, funguje jako překladač fotografií. Vyfoťte si informační tabuli, jídelní lístek nebo text v novinách v cizím jazyce a během několika vteřin máte vše přeložené do svého mateřského jazyka.

Cestování a komunikace s lidmi s překladačem Vasco M3

Foto: Vasco Electronics

Překladač od Vasco Electronics na veletrzích v DubajiFoto: Vasco Electronics

Před pár týdny společnost Vasco Electronics obdržela prestižní cenu Red Dot Design Award v kategorii Product Design 2021. Je to jedno z nejprestižnějších ocenění v oblasti průmyslového designu. Dostali jsme řadu pozitivních a kladných recenzí, ze kterých vyplývá, že náš překladač je spolehlivým partnerem nejen na cestách, ale i při běžném použití. Snažíme se, abychom byli číslo jedna ve světě mezi elektronickými překladači, a proto jsme se rozhodli, že se ukážeme i na světových mezinárodních veletrzích.

Takže nakonec vás chceme pozvat na veletrhy GITEX (Gulf Information Technology Exhibition). Jsou to každoroční veletrhy, kde naleznete pouze a jenom to nejlepší z oblasti nových technologii, počítačů a elektroniky. Tato akce se koná ve Spojených arabských emirátech v Dubai World Trade Centre. Akce se bude konat 17.–21. října 2021 a Vasco Electronics tam bude také!

Pokud byste tam byli, tak nás neváhejte navštívit! Stačí mít v kapse elektronický překladač M3 od společnosti Vasco Electronics a svět máte na dosah ruky.

Foto: Vasco Electronics

Vasco ElectronicsFoto: Vasco Electronics

Reklama