Hlavní obsah

Příznaky klesající hladiny testosteronu

Příznaky klesající hladiny testosteronu

Únava a vyčerpání, úbytek svalové hmoty či nabírání na váze jsou hlavními projevy klesající hladiny testosteronu v mužském těle.

Článek

Vědecké studie prokazují, že mužům nad 30 let dochází k přirozenému úbytku testosteronu, a to každým rokem zhruba o jedno procento.

Hladina testosteronu může navíc dočasně klesat i kvůli vnějším faktorům dnešní uspěchané doby. Nedostatek spánku, málo pohybu, stres a nevyvážený jídelníček žádnému muži lepší pocit nepřidají.

„Myslím, že jako bývalý vrcholový sportovec se v doplňcích stravy celkem vyznám, a chápu, co je v jednotlivých věkových obdobích důležité. Jisté je, že v určitém věku se chlap o sebe musí začít více starat a udržovat se,“ říká světový rekordman Jan Železný.

Braňte se negativním příznakům způsobeným poklesem hladiny testosteronu

Přirozeného poklesu hladiny testosteronu si na sobě všimne dříve či později každý muž: úbytek svalové hmoty, fyzická a duševní vyčerpanost, zpomalující se metabolismus, menší zájem o sex. TestoMax může pomoci v boji proti negativním vlivům andropauzy díky svému jedinečnému složení. To přirozenou cestou podporuje růst svalové hmoty (pískavice řecké seno), pomáhá podporovat a udržet rovnováhu metabolismu tuků (pískavice řecké seno), přispívá k udržení normální hladiny testosteronu v krvi (zinek), přispívá ke snížení míry únavy (vitamin B6), přispívá k normální plodnosti (zinek) a k normální psychické činnosti (hořčík). „TestoMax beru pravidelně a doporučuji ho!“ dodává Honza Železný.

Lepší pocit z pevnějšího těla

Lepší pocit z pevnějšího těla

Vědecká studie* prokázala, že užívání pískavice řeckého sena podporuje růst svalové hmoty. Po dobu osmi týdnů byly testované skupiny A a B podrobeny stejnému pravidelnému silovému tréninku. U skupiny A byl ve srovnání se skupinou B zaznamenán až dvakrát větší nárůst svalové hmoty. Skupina A užívala 500 mg pískavice řeckého sena denně; skupina B užívala placebo. Obsah denní dávky pískavice řeckého sena v TestoMaxu je 600 mg. Každá tobolka TestoMaxu tak při dlouhodobém užívání podporuje růst svalové hmoty a udržuje rovnováhu metabolismu tuků. To mužskému organismu následně může přinést větší vitalitu, sílu a lepší fyzický výkon a tím i lepší život.

Jan Železný

TestoMax je vyvinutý speciálně pro muže po třicítce. TestoMax vám přinášíme v měsíčním balení 30 tabletek pro 1 osobu. V České republice TestoMax užívají již tisíce spokojených zákazníků. Hlavním důvodem, proč TestoMax užívají, je jejich potřeba cítit se celkově lépe. „Samozřejmě jen TestoMax nestačí. Bez tréninku a pravidelného pohybu svaly a lepší kondice nebudou. Nicméně, když budete brát TestoMax pravidelně a dlouhodobě, budete mí určitě lepší výsledky,“ doporučuje světový rekordman Jan Železný.

* (Poole Ch. et al.: J int Soc Sports Nutr.2010, 7:34)

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek