Hlavní obsah

Proměna na Den D: Z blondýnky se stala zrzka!

Foto: Ondřej Košík

Martina dvakrát jinak – vlevo před proměnou, vpravo po zásahu profi týmu

A je tu další úkol pro kadeřníka Michala Zapoměla a jeho tým: proměna čtenářky Martiny, kterou čeká nástup do nové práce. Ve svůj Den D by chtěla vypadat co nejlépe a my jí tohle přání pomůžeme splnit!

Článek

Pětatřicetiletá Martina to do salonu Michala Zapoměla neměla daleko, je totiž z Prahy. Po dvanácti letech mění práci a ráda by pohnula i se svým vzhledem. Stejný účes i barvu totiž nosí léta.

Konec nevýrazné blond!

Největší změnou byla u Martiny barva vlasů, která byla poměrně radikální. Z blondýnka se totiž stala ohnivá zrzka! „Ve světlých vlasech byla Martina zbytečně mdlá. V teplejším odstínu úplně pookřála. Délku jako takovou jsem příliš nezkracoval, nejsem zastáncem změn za každou cenu. Vlasy jsme ale natočili a vytvořili Martině krásné ležérní vlny,“ popisuje vlasovou proměnu kadeřník Michal Zapoměl.

Pomoc pro načervenalou pleť

Na Martinině vizáži potom zapracovala vizážistka a stylistka Natálie Hostačná. „Martina má velmi problematickou načervenalou pleť s rozšířenými póry. Na podobný typ pleti skvěle funguje podkladová báze, která vyplní póry a tvář je tak mnohem jemnější a hladší,“ říká Natálie a zároveň přidává tip pro všechny, které trápí načervenalá místa: „Na tento problém je ideální zelená podkladová báze, která se použije pod make-up a barvu pokožky srovná.“

Poté, co si vizážistka pohrála s make-upem a sypkým pudrem, se vrhla na líčení očí. „Ty jsem udělala trochu výraznější a také jsem je ladila ke krásnému odstínu vlasů i šatů. Zvolila jsem tekutou hnědou linku a bronzový pigment, díky kterému se oko rozzářilo,“ vysvětluje vizážistka Natálie. Pak už jen stačilo zvýraznit řasy, tváře a na rty nanést světle růžovou rtěnku. Když si Martina vyzkoušela druhé šaty, došlo dokonce i na červené rty. „Ty jsou pro zrzky jako dělané,“ dodává vizážistka.

Jste zvědavé, jak celá proměna probíhala? Pojďte se podívat!

Nestihly jste se podívat na předchozí proměnu se sedmadvacetiletou Aničkou? Nenechte si ujít článek Nové proměny Den D startují: Z Aničky je hvězda večírku!.

Vlasy: Michal Zapoměl (salon Portrait by Michal Zapoměl, Soukenická 5, Praha 1)

Vizáž a styling: Natálie Hostačná

Za zapůjčení oblečení děkujeme značce TIQE by Petra Balvínová

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.