Hlavní obsah

ProŽeny.cz na lovu: Jak se Češky oblékají do veder?

Foto: Jakub Jurdič

Pražská náplavka v parném létě žije! A jaké modely jsme na ní my ulovili?

9. 8. 2013

Na pražské náplavce to letos „frčí“. Pokud nevíte, kam během dlouhých letních večerů zaskočit na jedno chlazené nebo za trochou té kultury, vyrazte tam! My jsme to udělali a lovili a lovili...

Článek

Letní večery nejsou stvořené pro to, abyste trčeli doma! Vyrazit ven s přáteli, bavit se a poznávat nové lidi – to je přesně to, čím byste měli vyplnit své volno. My jsme během jednoho takového pozdního odpoledne prozářeného sluncem udělali přesně totéž a kameru jsme měli samozřejmě s sebou! Natočili jsme slečny v romantických i rozevlátých šatičkách, ležérních šortkách i zářivých maxi sukních. Podívejte se, jak se našim adeptkám podařilo skloubit styl a pohodlí, a zjistěte, v čem se cítí ony samy v létě úplně nejlépe!

Posledně jsme se vám rozhodli rozzářit den a natočili pro vás reportáž plnou krásných českých mužů… v plavkách! Lovili jsme například i na jednom z večírků.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.