Hlavní obsah

Pryč s přebytečnými kily – snadno a zdravě!

Foto: Unsplash.com

Krásné a zdravé tělo můžete získat překvapivě snadno. Pomůže vám k němu zelená BIO káva.

Hubnutí nemusí být mučení. Máme pro vás jednoduchý a zdravý způsob, jak na špíčky!

Článek

Léto se blíží a s ním i plavková sezona. Jak se na ni připravit, abyste se cítili skvěle? Žádné hladovění ani hodiny ve fitku nejsou zapotřebí. Odpověď je totiž prostá – se zelenou bio kávou.

Každý se chceme cítit dobře a fit. V létě snad více než kdy jindy. Představa plavek a krátkých šatů vyvolává nervozitu u mnohých z nás. Shodit nějaké to kilo, a navíc tělu dodat potřebné antioxidanty není ale vůbec těžké. Ověřeným a velmi účinným pomocníkem vám bude zelená bio káva z rodinné pražírny Costa Dorada. Jako jediná v České republice nabízí unikátní produkt. Jedná se o patentovanou směs z 50 % speciálně namleté zelené bio kávy arabika a z 50 % pražené bio kávy arabika. Překvapí vás jemnou delikátní chutí a okouzlujícím aroma.

Foto: zelena-bio-kava.cz

Zhubněte díky jedinečné směsi kávy arabika a zelené bio kávy

Tuky, třeste se strachy

Zelená bio káva obsahuje množství blahodárných antioxidantů. Jejich pozitivních účinků na lidské tělo je řada a patří mezi ně například redukce nadváhy. V zelené bio kávě najdete totiž kyselinu chlorogenovou, která napomáhá spalovat tuky třikrát rychleji. Zároveň zabraňuje tvorbě podkožního tuku a zpomaluje stárnutí buněk. Tento lahodný nápoj vám značně pomůže při migréně nebo s regulací hladinu cukru v krvi. Zelená bio káva je také bohatá na tolik potřebné zdravé tuky a kyselinu linolovou. Dále obsahuje mastné kyseliny, stearin nebo tokoferoly. Především dámy pak ocení tonizující účinek zelené bio kávy.

Foto: zelena-bio-kava.cz

Rodinná pražírna Costa Dorada si potrpí na prvotřídní kvalitu a lahodnou chuť zelené bio kávy. Vyzkoušejte sami

Zdravé i štíhlé tělo?

Zelená bio káva vám pomůže být fit a přitom udělat něco dobrého pro vaše tělo. Máte sladký jazýček? Delikátní kombinace výtažků zelených rostlin snižuje chuť na sladké, normalizuje trávení a brání usazování tuků. Hledáte vzpruhu, když máte špatný den? Naše káva vám dokáže zlepšit náladu i posílit koncentraci. Seznam pozitivních účinků zelené bio kávy na lidské tělo je opravdu dlouhý. Přidáme tedy už jen pár. Normalizuje cévní tlak, podporuje paměť a detoxikaci organismu. Řekněte sbohem celulitidě! Příznivě působí také na srdce i játra.

Foto: Unsplash.com

Zelená BIO káva dodává tělu antioxidanty a působí na něj blahodárně. Navíc vám pomůže shodit pár kilo do plavek.

Proč pít zelenou kávu?

Zelená káva jsou vlastně nepražená kávová zrna, která jsou na rozdíl od klasických kávových zrn bohatší na antioxidanty a další přírodní látky. Důvodem je, že neprošla procesem pražení. Doušek kvalitní zelené bio kávy velmi ocení zastánci zdravého životního stylu a ti, kteří chtějí zhubnout. Zatočte s kily – zdravě!

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.