Hlavní obsah

Retro je opět na výsluní!

Rozjeďte to v retro stylu!

Retro prvky jsou stále častěji zastoupeny i v našich domácnostech. Trochu nostalgicky můžete zavzpomínat na staré časy s retro gramofony a retro přehrávači řady Hyundai Retro Style.

Článek

Nyní máme pro vás skvělý dárek. K retro gramofonům Hyundai získáte dárek v podobě LP desky „Karel Gott Největší hity".

Přehrávače řady Hyundai Retro Style i přes svůj retro design disponují moderními technologiemi, a můžete si tak přehrávat nejen gramofonové desky, ale také písničky v MP3.

Dvě novinky mezi retro přehrávači

Hyundai Retro Style odvážně spojuje starobylý design a moderní technologie. Přehrávače obsahují rádio, CD přehrávač, radiomagnetofon i gramofon. Vybrané modely jsou obohaceny o technologii RIP, která umožňuje ukládání přehrávaných skladeb z gramofonové desky, CD nebo kazety na připojený flash disk či SD kartu v populárním formátu MP3. Netradiční retro elektronika dodá každé místnosti punc luxusu a elegance.

Novinkou v řadě Hyundai Retro Style je unikátní model Hyundai RTCC 808SU RIP RETRO. Přehraje gramofonové desky, kazety, CD disky i se soubory WMA a MP3. Samozřejmostí je vstup pro SD/SDHC karty a USB. Model podporuje technologii RIP, která umožňuje převést hudbu z gramofonové desky, kazety, CD i rádia do formátu MP3, a to bez nutnosti využití počítače. Ovládání retro přehrávače je snadné díky přehlednému LCD displeji. Model je k dispozici již za 3999 korun.

Hyundai RTCC 770SU je druhou novinkou Hyundai Retro Style. Model s výrazným tmavým designem obsahuje gramofon s autostopem, automatickým spouštěním jehly a rychlostmi přehrávání 33; 45; 78. Součástí přehrávače je tuner, kazetová a CD mechanika, která přehraje CD, CD-R, CD-RW i USB flash disk. Zahrnuje i konektory pro vstup SD karty, USB a sluchátek. Model je k dispozici již za 3499 Kč.

Dárek navíc: Stylová deska „Karel Gott Největší hity"

Při zakoupení gramofonů v retro designu značky Hyundai dostanete jako dárek originální vinylovou LP desku „Karel Gott Největší hity". Album obsahuje třináct největších hitů Mistrovy slavné kariéry od roku 1963, například Lady Carneval, Být stále mlád, Když muž se ženou snídá. Nejznámější písně Karla Gotta byly vydány na této LP desce exkluzivně pro značku Hyundai, speciálně pro řadu přehrávačů Retro Style. Album Karla Gotta je vydáno pouze na vinylu a není volně k prodeji.

Nechte se unést nostalgií s řadou Hyundai Retro style a největšími hity Karla Gotta. Více informací na www.hyundai-electronics.cz.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek