Hlavní obsah

Charakteristika, která vás bude bavit: Podle dne narození v měsíci!

Foto: thinkstock

Co o vás vypovídá, kolikátého jste se narodili? My to víme!Foto: thinkstock

Den narození o vás řekne víc, než si myslíte. Zjistíte, že vaše známá není jednička mezi sobci, ale introvert s hlubokými city. A jak je to s vámi? Máme pro vás kalendář s charakteristikou čísel!

Článek

Nemáte v životě smůlu, protože jste narozeni 13., ani vás nemusí mrzet, že se vaše dítě narodilo v takový den a ne jiný. I přesto na vás den narození v měsíci prozradí hodně. Zamyslete se nad charakteristikou dnů v měsíci, využijte potenciál, a co nejde… no, dá se prorazit zeď hlavou?

Jací jsou tedy lidé, kteří mají v datu dne narození...

1. NEZÁVISLOST: Málo mluví, nedůvěřují. Nemají co skrývat, jde jim o to, abyste jim do ničeho moc nemluvili. Mají hluboké city, chrání druhé, milují jen jednou.

2. DRUŽNOST: Myslí na druhé, laskaví, diplomatičtí. Zvažují názory druhých tak, až zapomínají na sebe, ale pak jsou smutní, protože potřebují stejnou míru pozornosti.

3. KAMARÁDSTVÍ: Rychlé, originální myšlení, životní nadšení. Schopni dělat víc věcí najednou, upřímní, totéž očekávají od druhých. Bez přátel nemohou žít. Někdy jsou roztěkaní.

Foto: thinkstock

Zkuste i s kamarádkami, jestli charakteristika jednotlivých dnů fungujeFoto: thinkstock

4. VYROVNANOST:Spontánně jednají neradi, vždy podpoří rozvoj individuality. Umí vybudovat solidní základy, mají sklon k přepracovávání se, nenávidí lež, bývají výbušní.

5. VNÍMAVOST:Otevřeni všemu novému, organizuje-li se jim, co a jak mají dělat, vzbouří se. Vyjdou vám vstříc, pokud vás berou vážně. Jalové řeči na ně neplatí.

6. HARMONIE:Milují, neumějí žít bez lásky. Bezelstní až naivní, mají málo sebedůvěry. Laciné sliby „navždy“ neprohlédnou. V rodině nestrpí sváry, důsledně nastolují klid.

7. ZKUŠENOST: Až iracionální potřeba vyzkoušet vše na vlastní kůži, učí se tak žít. Vytvářejí si pevné názory, vyjadřují se přímočaře, rychle se rozhodují a jednají.

8. ROVNOVÁHA:Ohromný všestranný potenciál. Nutnost učit se držet v rovnováze sílu, energii, city, často i bohatství a moc po celý život.

9. UVÁŽLIVOST: Analytické myšlení, stále kladou otázky, hledají smysl, souvislosti. Musí mít čas a klid na sebe, neměli by se sami brát moc vážně, musí pěstovat smysl pro humor.

10.SÍLA: Citliví, uzavření, rezervovaní, ocení porozumění a praktickou pomoc. Jsou nezávislí, soběstační, spoléhají na sebe.

Foto: thinkstock

Vážíte si svého okolí, protože jste silní sami v sobě? Tak to jste se možná narodili desátého...Foto: thinkstock

11. CITLIVOST: Často nerozumí sami sobě, přecitlivělí i přísní. Ocení vztah, kde zklidní svoje frustrace a najdou odpovědi. V sebeobraně útočí i šokujícím způsobem.

12. VŠESTRANNOST: Dosáhnou všeho, o čem sní, jen musí mít bezproblémového partnera.

13. ZRANITELNOST: Talentovaní, nadaní, s organizačními schopnostmi, málokdy si důvěřují. Mají-li oporu, jsou nezdolní.

14. CÍLEVĚDOMOST:Zařizují si život po svém, potřebují stále nové podněty a úkoly, neprospívá jim dělat víc věcí najednou. Potřebují lásku bez stresů.

15. ODVAHA:Nezávislí, vzpurní, uvnitř citliví, milující. K tělu si pustí pouze ty, jimž začnou důvěřovat.

16. PŘÍMOČAROST: Dříči, ale vždy si najdou čas na rodinu. Mají pevné názory na to, co je dobré a co ne, je jim jedno, koho se tím dotknou.

17. ZDATNOST: Dobří pozorovatelé, ctižádostiví, samostatní. Citlivost odhalí pouze před oddaným partnerem, ten jim pomáhá zachovat si vnitřní rovnováhu.

18. ODPOVĚDNOST: Silná, zásadová osobnost, přitahuje problémové osoby. Těžko odříká pomoc, může se vyčerpat tak, že její vlastní život sklouzne do dramat.

19. ÚČASTENSTVÍ: Zvládnou vše, co přináší život, aby uspěli, musí dbát na konstruktivní jednání. Trochu neurotici, měli by na to pamatovat oni i jejich okolí.

20. INTUICE: Výborní partneři, těžko jim hrozí samota, ta by je ničila. Mají mimořádný „šestý smysl“, k vnitřnímu klidu potřebují uznání a podporu okolí.

21. POCHOPENÍ: Tolerantní, chápaví, příjemní. Tvůrčí osobnosti, dotáhnou vše do konce.

Foto: thinkstock

Číslo 21 symbolizuje hluboké mezilidské vztahy, lásku a toleranci, a to i k příbuznýmFoto: thinkstock

22. VYTRVALOST:Dosáhnou prakticky všeho, o čem sní, nesmí narazit na despotu, protože partner se stává jakoby součástí jich samotných.

23. SAMOSTATNOST: Zahloubaní, citliví, tvůrčí lidé, někdy problematičtí ve vztahu, když utíkají za volností, aby se zase vraceli.

24. PŘÍVĚTIVOST: Samá sudá čísla dávají povaze vyrovnanost ve všech směrech, s výraznou potřebou rodinného života.

25. NENÁROČNOST: Velmi laskaví lidé, jichž se nešetrnost druhých dotkne mnohem víc, než se zdá.

26. PRŮRAZNOST: Vůdčí osobnosti, bezproblémové, střežící si soukromí a rodinné zázemí.

27. SVĚDOMITOST:Poctiví lidé s jasnými, otevřenými názory, kterým nechybí empatie a ohleduplnost.

28. ROZPORNOST:Touha po úspěchu, po partnerství a samostatnosti. Musí konstruktivně ventilovat energii, pak se jim bude dařit. Jsou ale mírumilovní.

29. NEPŘEHLEDNOST: Vysoce citliví a zranitelní lidé, musí se učit mluvit o svých pocitech, aby si je ujasnili a nevyvolávali tak vážnější nedorozumění.

30. RÁZNOST: Bystří, upřímní lidé, nesnášejí průměrnost. Musí si dávat pozor, aby nesráželi druhé svou kritikou.

31. MOTIVACE: Samostatné originální myšlení, silná vůle. Budete-li jim lhát, zažijete výbuch, na který se nezapomíná.

Kombinujte, hrajte si, mějte se rádi, jací jste, a pěkný týden!

Reklama