Hlavní obsah

Rozmazlujte se trošku

Foto: Sazka

Sazka

Také neustále myslíte jen na spokojenost ostatních a na sebe nemáte čas? Zastavte se, nadechněte a zasněte se. Stírací losy Černá perla od SAZKY jsou tu jen pro vás, tak pojďte štěstí naproti! Když to vyjde, budou se starat jen o vás.

Článek

Co byste dělala, kdybyste jednoho dne vyhrála 10 milionů? A kolik peněz byste si nechala jen a jen pro sebe? Určitě vás napadlo, že byste darovala část dětem nebo přátelům, něco věnovala na dobročinné účely a zbytek možná schovala na účet. Co ale takhle pro jednou myslet také na sebe a výhru si zaslouženě užít? Zajít si na dlouhou masáž, nechat se opečovávat profesionály, vyrazit s kamarádkou na nákupy do Paříže nebo si pořídit něco, co si přejete celý život. To vše se vám může s Černými perlami splnit.

Foto: Sazka

Sazka

Zastavte se na některém z prodejních míst SAZKY a vyberte si stírací los Černá perla podle svého vkusu. Na výběr máte 3 varianty s maximální výší výher od 1,5 milionu do 10 milionů korun. Setřete stírací plochu a hledejte shodná čísla. Pokud objevíte místo čísla vzácnou černou perlu, vaše výhra se ihned násobí. A čím větší výhra, tím více rozmazlování a splněných snů!

Zkuste své štěstí ještě dnes

Stírací losy Černá perla seženete na více než 7 500 prodejních místech SAZKY po celém Česku. Své štěstí můžete zkusit i na webových stránkách www.sazka.cz/cerna-perla, kde najdete i online losy Černá perla, se kterými můžete vyhrát až 2 miliony korun. Stačí se zaregistrovat a můžete hrát. Přejeme hodně štěstí a rozmazlujte se trošku.

Ministerstvo financí varuje: Účastí na hazardní hře může vzniknout závislost! 18+

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek