Hlavní obsah

S tímhle dostanete do postele každého muže nebo ženu!

Foto: Fotky-foto.cz

Feromony ovlivňují sexuální přitažlivost více, než si myslíte!

Víte, proč někteří muži mají ty nejkrásnější ženy, i když nejsou sami příliš atraktivní? A proč některé ženy mají takový úspěch u mužů, ač se ani zdaleka nepodobají královnám krásy?

Článek

Úspěch mužů u žen a naopak ovlivňuje spousta faktorů. Patří mezi ně vzhled, postava, společenské postavení, sexuální zdatnost a další. Nicméně, jak bylo již mnohokrát dokázáno, ten nejdůležitější faktor je ona pověstná chemie.

Co jsou feromony a jak ovlivní sexuální přitažlivost

Feromony můžeme definovat jako látky, které člověk vylučuje či vyzařuje a mají silný vliv na sexuální podvědomí opačného pohlaví. V živočišné říši jsou feromony, které zvířata vylučují, hlavním faktorem ovlivňujícím jejich sexuální výběr partnera. Podobně je to u lidí, kteří podvědomě stále kladou silný důraz na onu „chemii“.

Foto: Fotky-foto.cz

Pomůžou vám nejen na rande, ale i na pohovoru nebo obchodním jednání

Vědci a specializované firmy investují miliony dolarů a zaměřují se právě na tuto otázku. Vyrábějí mnoho produktů, které mají zvýšit sexuální přitažlivost pro opačné pohlaví, navýšit sebevědomí a získat respekt u osob stejného pohlaví.

Chcete vyzkoušet, co udělají feromony s vámi? Vyberte si z široké nabídky „feromonových“ produktů na stránkách Intimní nákupy.

Foto: IntimniNakupy.cz

Výběr „feromonových“ produktů je opravdu široký

Pomohou i při obchodních jednáních, pohovorech, ve škole

Feromony vám mohou pomoci i na obchodním jednání, neboť budete působit jako sebevědomí lidé a budete budit respekt jak u mužů, tak u žen. Mohou vám pomoci na pracovním pohovoru nebo při zkouškách ve škole. Lidé, kteří je vyzkoušeli, už většinou nechtějí vyjít z domu bez nich!

Nedávno přišla na trh unikátní řada Magnetifico – power of pheromones, která v sobě skloubí nejnovější poznatky z biochemie s vůní předních světových parfémů.

Foto: IntimniNakupy.cz

Feromony pro muže i ženy z řady Magnetifico – power of pheromones patří mezi to nejlepší, co můžete na trhu koupit

Afrodiziakální svíčky Magnetifico

Chcete navodit intimní atmosféru při romantické večeři nebo jen vytvořit příjemnou atmosféru po náročném dni? Pak vyzkoušejte afrodiziakální svíčky Magnetifico! Vybírat můžete z vonných svíček nebo masážních svíček. Dopřejte partnerovi nezapomenutelný zážitek!

Foto: IntimniNakupy.cz

Vyzkoušejte žhavou novinku v podobě afrodiziakálních svíček Love me z řady Magnetifico – power of pheromones

Prémiové masážní oleje

Sázkou na jistotu jsou pak afrodiziakální, prémiové, celotělové masážní oleje z řady Magnetifico s pěti druhy přírodních olejů.

Foto: IntimniNakupy.cz

Vyzkoušejte masážní oleje Magnetifico a u předehry to 100% neskončí!

Mohlo by vás také zajímat

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek