Hlavní obsah

Šetrná kosmetika pro vaše miminko

Děti přinášejí radost a každý pro ně chce jen to nejlepší... A proto je tu dětská kosmetika Nivea Baby, vyvinutá ve spolupráci s nejlepšími odborníky ve svém oboru.

Článek

Miminko je zdrojem lásky a potěšení, ale i obav o to, aby mělo zajištěnu tu nejlepší dostupnou péči. Značka Nivea Baby vám přináší kvalitní hypoalergenní kosmetiku pro děti a unikátní Nivea Baby Monitor, se kterým bude život s miminkem zase o něco radostnější.

Pokožka novorozenců je obzvláště citlivá a náchylná k nepříznivým vlivům okolí. Právě proto na vývoji produktů Nivea Baby spolupracovali špičkoví dermatologové a pediatři, kteří věnovali speciální pozornost řadě Nutri sensitive, která eliminuje negativní účinky okolního prostředí na dětskou pokožku a dokáže jim i předcházet. Produkty od Nivea Baby nově nakoupíte i na www.mall.cz.

Nivea Baby Monitor vám pomůže sledovat, jak se vaše miminko vyvíjí

Úplnou novinkou, kterou pro maminky značka Nivea Baby přichystala, je Nivea Baby Monitor. Jedná se o unikátní nástroj, který vám pomůže snadno zaznamenávat a sledovat, jak se vaše miminko vyvíjí a roste. Důraz je přitom kladen na vývoj pokožky miminka i dalších důležitých součástí života nejmenších, jako je jídlo, spánek a nálada. Snadno tak můžete kontrolovat vše důležité a při návštěvě lékaře budete mít k ruce všechny potřebné informace.

Nivea Baby Monitor najdete na adrese www.nivea.cz/baby, spolu s praktickým průvodcem těhotenstvím a prvními roky dítěte. Registrace je snadná a vy budete mít k dispozici velké množství tipů, které se vám při péči o miminko budou hodit.

Hypoalergenní řada Nutri sensitive od Nivea Baby šetrně pečuje i o citlivou pokožku novorozenců

Reklama

Související témata: