Hlavní obsah

Sex, fotky a rock’n‘roll!

Foto: Thinkstock

Pusťte mu muziku, co vás oba rozpálí

22. 7. 2010

Máme rády sex! Máme rády hezké fotky! Líbí se nám rock’n’roll! Nesouhlasíte? Ale dámy, ruku na srdce! Sex se nám líbí (když najdeme ten správný protějšek), fotky si v rodinných albech prohlížíme taky rády (vzpomínky ožívají) a rock and roll nám sluší (vždyť je tak sexy!).

Článek

A co to třeba jednou spojit dohromady? Jde to! Recept na báječný večer je jednoduchý, ale výsledek vás nadchne! Suroviny: jeden celý partner (ideálně vlastní), alespoň jedno CD s hudbou, které vás rozpálí, jeden fotoaparát (nemáte-li digitální foťák, tak použijete ten v mobilu, jo?).

Suroviny už máte, tak se můžete pustit do vaření. Věděly jste, jak je váš partner při tanci sexy? Zkuste se na něj podívat trochu jinýma očima. Tlumené světlo lampy nebo svíček dělá i s mužskými těly divy – najednou jsou celí sametoví a sluší jim to. Z vašeho přehrávače duní nadupaný rokec a vy máte jediný úkol: odhodit zábrany a tančit tak rychle, jak jen to dokážete! Uvidíte, jak vás to bude bavit, a že z vás najednou bude puberťačka, která si užívá svojí první diskotéku. Doporučujeme nezatahovat břicho, nekontrolovat si make-up ani tričko, které vám prostě je už trochu malé. Váš partner tohle fakt neřeší. Dejte se do toho! Konečně pochopíte, proč muže rozpaluje drsná muzika.

Foto: Thinkstock

Nezapomeňte se spolu vyfotit

Až budou základní přísady dostatečně promíchány, přichází na řadu fotoaparát. Ruku na spoušť, holky, a do toho! Fotky vás obou, kterak se tak hezky svíjíte, vás druhý den spolehlivě rozesmějí! A při tom focení vás třeba napadne sundat si tričko, partner shodí tancem lehce propocené tričko, a najednou…. No, najednou se to stane. Je čas na sex! Uvidíte, že po večeru plném tance a smíchu bude fajn. A co, když se potom vyfotíte? Zkusila jste to někdy? Udělejte to. Vaše obličeje budou tak trochu jiné než na fotkách z dovolené před Eiffelovkou nebo nádražím v Dolní Lhotě (byly tam ty muškáty za oknem). Protože za sebou budete mít večer plný hudby, tance a … sexu (no jasně!). Ty fotky si možná nejdřív schováte samy pro sebe. Ale za pár let budou patřit k pokladům vašeho rodinného alba. Funguje to, dámy! Zkuste to! Dělají to hrdinky našich zamilovaných filmů, tak proč ne my?

A my vám dokonce poradíme, jak si takové album vyrobíte. Běžte na web rádia Frekvence 1, kde najdete soutěž o fotoknihu! Nejen, že si vyrobíte fotoknihu podle svých představ (taková fotokniha erotických fotografií s vaší osobou a miláčkem se bude za pár let hodit – už pro ty vzpomínky!), ale vyhrát můžete i sympatický obnos (použitelný na nákup nových CD, triček a všeho, co budete na příštím mejdanu ve dvou potřebovat:o)). Počítačová myš leží vedle vás, tak si klikněte na www.frekvence1.cz a je to!

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek