Hlavní obsah

Sex na jednu noc

Foto: Thinkstock

Sex na jednu noc je nezávazný

14. 9. 2010

Sex na jednu noc se neplánuje. Ten se přihodí. Znáte to (alespoň z filmu, ne?)! Scénář píše sám život. Ten samý život, který po nás chce, abychom se chovaly slušně, nelhaly, zbytečně neutrácely a chodily do práce. Ale když už někdo sex na jednu noc vymyslel, tak asi věděl proč! Abychom si ho užily! Ale i sex na jednu noc má svá nepsaná pravidla, a ta platí hlavně pro nás holky!

Článek

Neočekávejte zázraky!

Ve filmech a literárních dílech je sex na jednu noc ten NEJ. Realita je ale často jiná. Kvalitní sex si užijete obvykle s tím, koho už znáte, kdo zná vaše přání. Takže si nedělejte iluze, předejdete tím vašemu rozčarování. A holky, hlavně neočekávejte, že se z muže na jednu noc stane muž pro život! Jasně, občas to tak vyjde, ale většinou to opravdu končí tou jednou nocí.

Buďte vybíravá!

Několik drinků v baru vás zbavilo všech zábran. Probuzení je ale horší – vedle vás leží muž, který v ranním přísvitu není vůbec (ale vůbec!) tak přitažlivý jako večer. Takže lepší je jít do sexu na jednu noc s čistou hlavou! A vybírejte si pečlivě: přítel naší nejlepší kamarádky nebo expartner jsou tabu! A ruce pryč od totálně opilých typů, kteří vám v posteli usnou jako špalek.

Líbejte se!

Všichni mají v hlavě hlavně sex! A přitom je spousta jiných věcí, které jsou při akci na jednu noc fajn: povídání, mazlení, blízkost druhého a především: líbání! Vztah na jednu noc je dobrou příležitostí, jak oprášit pubertální zkušenosti s líbačkou na několik hodin.

K tobě – ke mně!

Sex na jednu noc ve vašem vlastním bytě má své výhody. Ušetříte dlouhou cestu domů, můžete se odlíčit, vyčistit si zuby a ráno se obléknout do voňavého čerstvého oblečení. A v ledničce najdete svůj oblíbený jogurt. Ale být „u něj“ má taky něco do sebe: nemusíte se stydět za neuklizenou ložnici, je to tak krásně anonymní, můžete odejít, kdy se vám zlíbí. A také máte jedinečnou šanci nakouknout, jak bydlí ON. Ukaž mi, jak bydlíš, a já ti povím, jaký jsi! Dámy, rozhodnutí je na vás!

Zodpovědně! S kondomem!

V baru si vyměníte žhavé pohledy, v taxíku pokračujete vášnivými polibky, na chodbě bytu ze sebe už strháváte oblečení – a pak řekne on: „Hele, ale já tady nic nemám!“ Myslí tím kondom. Chytrá žena proto nosí kondom v kabelce nebo ho má schovaný v nočním stolku. I kdyby vám stokrát tvrdil, že má alergii na latex, bez kondomu to prostě nedělejte! To se sice rozumí samo sebou, ale když vámi zmítají hormony… Ani antikoncepce vás neomlouvá. Nebo snad chcete po sexu na jednu noc vážně řešit chlamydie nebo AIDS?

Foto: Thinkstock

Příležitost se někdy sama nabízí

Po sexu se rozlučte!

Muži po sexu rádi a skoro pravidelně upadají do blaženého spánku. Vaše jemné narážky, že by měl už jít, prostě neslyší. Řekněte to natvrdo: Bylo to fajn a teď běž! Nebo mu prostě zavolejte taxíka. Pokud to neuděláte, hrozí vám noc, kdy se nevyspíte, protože vám ten cizí chlap bude brát vaší deku. Nebo ráno, kdy se prostě musíte zeptat, jestli si dá kávu nebo čaj. Nejste přece hotel garni!

Běžte domů!

Pokud jste si to s ním rozdala u něj doma, nezůstávejte přes noc! I když se vám strašně moc nechce oblékat ani cestovat nočním městem domů, nebo se těšíte na ranní pokračování sexu… Běžte domů! Co totiž v noci vypadá jako skvělý nápad, vypadá ráno úplně jinak: Kde to jsem? A kdo je proboha ten týpek vedle mě? A ten zubní kartáček a čisté prádlo jsou tak proklatě daleko… Takže pokud skončíte v jeho ložnici: Po sexu hop z postele a honem domů!

Poděkujte!

Vypařit se po anglicku a zmizet, dokud on ještě spí, to je ta nejjednodušší možnost. Funguje ale jenom tehdy, když jste šla k němu – a úplně zdvořilé to taky není. Suverénní žena prostě řekne: Díky za skvělou noc! (pokud nebyl sex opravdu příšerný). A teprve potom odejde. Všechno navíc je už otázka vkusu. To, že jste si navzájem vyměnili genetické informace, ještě neznamená, že to musíte udělat s telefonními čísly. A je fér, když mu řeknete, že se s ním opravdu nechcete scházet na kávu ani psát vzkazy přes Facebook.

Nemluvte o tom!

Opravdový džentlmen si užije a mlčí. Při sexu na jednu noc to platí i pro nás holky! Taky přece nechceme, aby naši sexuální výkonnost rozebíral se svými kamarády. Taková je teorie. Ale ruku na srdce: Strašně se těšíme, až naše noční dobrodružství probereme s kamarádkami. Ale raději mu to nepřiznáme, jo?

Udělejte to klidně znovu!

Je vaše známost na jednu noc totální průšvih? Má chlupatá záda nebo vám zrovna nevoní? Zmohl ho alkohol natolik, že usnul a nic nebylo? A ráno vám vypráví o problémech s bolavými zády? To všechno není důvod pro to, abyste na sex na jednu noc zanevřela. Venku čekají zástupy zajímavých mužů. Takže nádech, výdech – a třeba to zkusit znovu…

Dámy, jak vidíte, není to s tím sexem na jednu noc tak jednoduché, jak by se mohlo zdát. Proto se ho ale vzdávat nemusíme, že? Až budete příště v baru řešit dilema, zda mít či nemít, zopakujte si naše desatero. Třeba vám pomůže. Anebo napište Jitce Asterové, která vám v pořadu Sexy život na Frekvenci 1poradí úplně se vším! Nevěříte? Tak si Jitku nalaďte každý den od 10.30–12 hodin a uslyšíte, že možné je opravdu vše.

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek

Seznam.cz zavádí tlačítko Líbí se

Dejte redakci i ostatním čtenářům vědět, jaký obsah stojí za přečtení.

Články s nejvyšším počtem Líbí se se budou častěji zobrazovat na hlavní stránce Seznamu a přečte si je více lidí. Nikomu tak neuniknou zajímavé zprávy.