Hlavní obsah

Slavné sexy zrzky: Které jsou přírodní a kdo „podvádí“?

Foto: Profimedia.cz

Říká se o nich, že jsou vášnivé, divoké a nespoutané, a proto bývají předmětem sexuálních fantazií mnoha mužů. Mezi slavnými je zrzek pěkná řádka, a to i přesto, že podle odhadů mají přirozeně zrzavé vlasy jen asi dvě procenta populace. V dnešní době už zkrátka není nutné spoléhat na přírodu.

Článek

Zrzavé děti bývají ve škole z nepochopitelných důvodů terčem posměchu. V dospělosti se přitom mnohé ženy barví na zrzavo dobrovolně. Které ze slavných zrzek to podle vás sluší nejvíc?

Vica Kerekes (37)

Mezi ohnivé zrzky patří slovenská herečka s maďarskými kořeny Vica Kerekes. Ta se do povědomí českých diváků zapsala hlavně díky roli sexbomby ve filmu „Muži v naději“, kde ukázala i poprsí. Herecké ambice neměla Vica vždy, původně se chtěla stát policistkou, ale neprošla přes přijímací zkoušky. Pro policii je to velká škoda, zločinci by se jí pravděpodobně sami dobrovolně vzdávali.

Foto: Profimedia.cz

V soukromí se Vica Kerekes drží usedlejšího stylu. Sex-appealu má na rozdávaní i bez hlubokých výstřihů

Emma Stone (29)

Americká herečka Emma Stone s barvou vlasů ráda experimentuje. Málokdo by asi tušil, že její pravá barva je blonďatá. Nějaký čas nosila i hnědou, ale opakovaně se vrací k zrzavé, která je příjemným kontrastem k její porcelánové pleti.

Foto: Profimedia.cz

Emma Stone patří mezi módní ikony

Hana Vagnerová (35)

Na zrzavou vsadila i vždy usměvavá herečka Hana Vagnerová, na kterou v Česku nějakou dobu nenarazíte. Momentálně pobývá za oceánem, studuje totiž herectví v Los Angeles. Přivydělává si tam také jako modelka.

Foto: Profimedia.cz

Zářivá barva Haně Vagnerové sluší

Julianne Moore (57)

Oscarová herečka Julianne Moore patří k vyvoleným, kteří za zrzavou barvu vděčí přírodě. I když odstín si samozřejmě nechává korigovat kadeřníkem. Někdy je výraznější a zářivější a někdy tmavší. Vždy je ale velmi přirozený.

Foto: Profimedia.cz

Jako zrzka je herečka roztomilá i na prahu šedesátky

Markéta Hrubešová (46)

K atraktivním českým zrzkám se řadí herečka Markéta Hrubešová. Nejenže to vypadá, že vůbec nestárne, ale navíc je i vášnivou kuchařkou. A to musí být pro muže vražedná kombinace. Pravidelně vystupuje na gastro festivalech a vydala i několik kuchařských knih. V životě to má vyvážené. Od herectví si utíká odpočinout k plotně a od plotny k herectví.

Foto: Profimedia.cz

Zatím posledním autorským počinem Markéty Hrubešové je pohádková kuchařka pro děti

Christina Hendricks (43)

V případě americké herečky Christiny Hendricks si možná ani nevšimnete, jakou barvu má na hlavě. Pozornost totiž upoutá její výstřih. Vnadná herečka se narodila jako blondýnka, ale i ona dala přednost šik zrzavé.

Foto: Profimedia.cz

Christina si libuje v hlubokých dekoltech

Michaela Maurerová (38)

Ostudu zrzkám nedělá ani herečka Michaela Maurerová. Její přirozená barva je sice tmavě hnědá, ale zrzavou nosí už pět let. Vlasy tak prý konečně vyjadřují její povahu – divokost, ohnivost a temperament.

Foto: Profimedia.cz

Zelená se k zrzavým vlasům skvěle hodí

A co vy, nechala byste se obarvit na zrzavo?

ynezorPumanzeSaNyknalC

Reklama

Sdílejte článek