Hlavní obsah

Slevy až 50 000 na Samsung produkty? Opravdová divočina

Foto: Samsung

Samsung

Samsung spustil letní akci, díky které lze získat bonus ve výši až 50 000 Kč. Zároveň pořádá cestovatelskou soutěž o zajímavé slevy a poukaz na ubytování v hodnotě 3000 Kč.

Článek

Akce „Samsung léto plné divokých slev“ bude trvat až do 30. srpna. V jejím rámci lze získat bonus ve výši až 50 000 Kč za nákup výrobků značky Samsung – televizorů, soundbarů, chladniček, praček, mikrovlnných trub nebo vysavačů. Pokud jste se chystali na refresh domácnosti, nebo vás oslovila některá z novinek od Samsungu, je to ideální příležitost, jak výrazně ušetřit. Díky divokým slevám od Samsungu můžete získat například nejnovější 85palcový 8K QLED televizor Samsung za 249 990 Kč, což představuje bonus 50 000 Kč. V akční nabídce jsou ale i další modely 8K a 4K QLED televizorů nebo designové televizní novinky Samsung The Frame, The Serif a The Sero.

Plně vybavená domácnost

V divoké nabídce jsou i domácí spotřebiče jako klasické chladničky s technologií Twin Cooling, čtyřdveřová chladnička s technologií Tripple cooling a unikátní model Samsung Family Hub. Ta po odečtení letních 15 procent stojí 67 990 Kč.

Foto: Samsung

Čtyřdveřová chladnička Samsung Family Hub

Mezi zvýhodněnými pračkami dominuje parní pračka se sušičkou Samsung QuickDrive s kapacitou 10 kg s novou cenou 36 490 Kč. V rámci nabídky si vyberete i mikrovlnnou troubu či robotický vysavač, jehož nejvyšší model získáte díky bonusové akci až o 4000 Kč levněji.

Foto: Samsung

Parní pračka se sušičkou Samsung QuickDrive

Velká cestovatelská soutěž

Pokud jste milovníkem výletů po České republice nebo naopak motivaci k výletům hledáte, máte ideální příležitost. Až do 30. srpna totiž Samsung pořádá neobvyklou fotografickou soutěž. Ta je rozdělena do čtyř kategorií. Prvních 100 soutěžících v každé kategorii získá k letní akční nabídce divokých slev další slevu ve výši 10 %. Z každé kategorie navíc bude vylosován jeden výherce, který získá poukaz v hodnotě 3000 Kč na nákup ubytování prostřednictvím Amazing Places.

Podmínky soutěže najdete na www.samsungcommunity.cz, kam také budete nahrávat své fotografie.

V akci „Samsung léto plné divokých slev“ je 82 modelů produktů. K uplatnění bonusů je potřeba zaregistrovat se do 14 dní od nákupu na stránce samsung.cz, nahrát všechny potřebné doklady a po splnění všech podmínek obdržíte bonus na svůj účet. Akce platí ve značkových prodejnách Samsung, internetovém obchodě samsung.cz a u dalších vybraných prodejců elektroniky. Více informací o akci je k dispozici na stránce www.samsung.com/cz/divokeslevy.

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek