Hlavní obsah

Šokující odhalení vědců o sexu!

Foto: Fotky-Foto.cz

Feromony ovlivňují sexuální přitažlivost více, než si myslíte!

Víte, proč někteří muži mají ty nejkrásnější ženy, i když nejsou sami příliš atraktivní? A proč některé ženy mají takový úspěch u mužů, ač se ani zdaleka nepodobají královnám krásy?

Článek

Úspěch mužů u žen a naopak ovlivňuje spousta faktorů. Patří mezi ně vzhled, postava, společenské postavení, sexuální zdatnost a další. Nicméně, jak bylo již mnohokrát dokázáno, ten nejdůležitější faktor je ona pověstná chemie!

Co jsou to feromony a jak ovlivní sexuální přitažlivost

Feromony můžeme definovat jako látky, které člověk vylučuje či vyzařuje a mají silný vliv na sexuální podvědomí opačného pohlaví. V živočišné říši jsou feromony, které zvířata vylučují, hlavním faktorem ovlivňujícím jejich sexuální výběr partnera. Podobně je to u lidí, kteří podvědomě stále kladou silný důraz na onu „chemii“.

Foto: Fotky-Foto.cz

Pomůžou vám nejen na rande, ale i na pohovoru nebo obchodním jednání

Vědci a specializované firmy investují miliony dolarů a zaměřují se právě na tuto otázku. Vyrábějí mnoho produktů, které mají zvýšit sexuální přitažlivost pro opačné pohlaví, navýšit sebevědomí a získat respekt u osob stejného pohlaví.

Nedávno přišla na trh unikátní řada MAGNETIFICO – power of pheromones, která v sobě skloubí nejnovější poznatky z biochemie s vůní předních světových parfémů.

Foto: Intimninakupy.cz

Feromony pro muže i ženy z řady MAGNETIFICO – power of pheromones patří mezi to nejlepší, co můžete na trhu koupit

Testovali jsme feromonové produkty!

V minulosti proběhlo nespočet testů, jak feromony mohou ovlivňovat sexuální přitažlivost. Zajímavý byl test na jedné z českých televizí, kdy byli do tří místností zavřeni tři muži (jednovaječná trojčata). Jeden z nich byl nastříkán feromony a ženy se zavázanýma očima postupně chodily do jednotlivých místností a měly si vybrat, kde jim je nejpříjemněji. A výsledek? 80 % z nich si vybralo místnost s mužem, který měl na sobě aplikované feromony!

Pomohou i při obchodních jednáních, pohovorech, ve škole

Feromony vám mohou pomoci i na obchodním jednání, neboť budete působit jako sebevědomí lidé a budete budit respekt jak u mužů, tak u žen. Mohou vám pomoci na pracovním pohovoru nebo při zkouškách ve škole. Lidé, kteří je vyzkoušeli, už většinou nechtějí vyjít z domu bez nich!

Chcete vyzkoušet, co udělají feromony s vámi? Máme pro vás dárek! Sleva 10 % při zadání slevového kódu: PROMO na IntimniNakupy.cz

Foto: Intimninakupy.cz

Vyzkoušejte žhavou novinku v podobě masážní svíčky Enjoy it!

Novinka! Afrodiziakální masážní a vonné svíčky

Chcete navodit intimní atmosféru při romantické večeři nebo jen vytvořit příjemnou atmosféru po náročném dni? Pak vyzkoušejte vonné afrodiziakální svíčky MAGNETIFICO a nebo vyzkoušejte novinku, a to masážní svíčky Enjoy it! a dopřejte partnerovi nezapomenutelný zážitek z jedinečné intimní masáže!

Více informací o těchto svíčkách s možností nákupu naleznete zde.

Mohlo by vás také zajímat

ynezorPumanzeSaNyknalC
Sdílejte článek